Izabella Scorupco jest odnoszącą sukcesy aktorką i modelką, która zdobyła sławę w Hollywood i nie tylko.

Jest znana z ról w takich hitach filmowych jak GoldenEye, Reign of Fire i The Exorcist: Początek. Jednak oprócz osiągnięć zawodowych, ma również satysfakcjonujące życie osobiste.

Po dwóch nieudanych małżeństwach, Scorupco znalazła miłość po raz trzeci z Karlem Rosengrenem, szwedzkim biznesmenem. Para zawiązała węzeł w październiku 2019 roku i od tego czasu mieszka szczęśliwie w Stanach Zjednoczonych.

Ostatnio Scorupco zabrała się do mediów społecznościowych, aby podzielić się zdjęciem swojego przystojnego męża. Na zdjęciu Rosengren jest widoczny w czarnych okularach przeciwsłonecznych, dżinsowej koszuli i trzyma butelkę szampana.

Człowiek-legenda. Wszystkiego najlepszego dla mojego najpiękniejszego męża i najlepszego przyjaciela. Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem, do nieskończoności i poza nią, na wieki wieków – napisała Izabella w opisie fotki.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Post szybko stał się viralem, a fani z całego świata komentowali dobry wygląd Rosengrena i życzyli parze wszystkiego najlepszego.

Ale kim jest Karl Rosengren i jak udało mu się zdobyć serce olśniewającej aktorki? Według źródeł bliskich parze, Rosengren jest odnoszącym sukcesy biznesmenem, który prowadzi własną firmę inwestycyjną. On i Scorupco podobno poznali się przez wspólnych znajomych w Szwecji i od razu przypadli sobie do gustu.

Od tego czasu Rosengren stał się integralną częścią życia Scorupco, wspierając ją w jej karierze i osobistych przedsięwzięciach. Pomimo napiętego grafiku, para zawsze znajduje czas dla siebie i lubi wspólnie podróżować po świecie.

W wywiadzie dla jednego ze szwedzkich magazynów, Scorupco opowiedziała o swojej miłości do Rosengrena, nazywając go swoim "najlepszym przyjacielem" i "bratnią duszą". Ujawniła również, że w najbliższej przyszłości planują założyć razem rodzinę.

Widać, że Scorupco w końcu znalazła miłość swojego życia w Karlu Rosengrenie. Życzymy parze wszystkiego najlepszego i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie im przyszłość.

Pisaliśmy również o: Koniec kolejnego związku Moniki Richardson. Co zdradziła w oświadczeniu o rozstaniu z Konradem Wojterkowskim

Może zainteresuje Cię to: Sensacyjna wiadomość o Dawidzie Kubackim! Fanów zaskoczył długo oczekiwany przełom

Przypominamy o: Krzysztof Cugowski powiększa swój majątek, mimo niskiej emerytury. Ile zarabia