Ogłosili to w oświadczeniu na mediach społecznościowych, jako główne powody rozstania podając trudności związane z ich dotychczasowymi doświadczeniami i bagażem osobistym.

Richardson, była gwiazda TVP, zanim poznała Wojterkowskiego, była trzykrotnie zamężna.

Zawsze prowadziła pracowite życie, a jej grafik był często wypełniony po brzegi. Mimo intensywnego trybu życia, zawsze znajdowała czas na życie prywatne, które było dość bogate w wydarzenia.

Jej pierwszym małżeństwem był Willem Richardson, z którym nadal utrzymuje dobre relacje.

Jej drugim mężem był Jamie Malcolm, z którym miała dwoje dzieci. Niestety, ten związek również nie wytrzymał próby czasu.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż został byłym mężem podczas miesiąca miodowego: nie ma potrzeby być tak skąpym”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Bogaci krewni przynoszą używane ubrania i stare zabawki zamiast normalnych prezentów. To dla nich wstyd”

Przez dziesięć lat była też w bardzo publicznym związku ze Zbigniewem Zamachowskim. Wydawało się, że wreszcie znalazła prawdziwe szczęście, ale niespodziewanie aktor wyprowadził się po dekadzie bycia razem.

Następnie znalazła miłość u boku przedsiębiorcy Konrada Wojterkowskiego. U jego boku czuła się świetnie, ale jak przyznała w rozmowie z Jastrząb Post, nie myślała o czwartym małżeństwie. Teraz okazuje się, że para rozstała się.

W swoim oświadczeniu Richardson i Wojterkowski wyjaśnili, że ich ponad dwuletnia współpraca dobiegła końca ze względu na trudności wynikające z ich wcześniejszych doświadczeń i osobistego bagażu. Oboje przeszli przez wiele bólu, cierpienia i niepowodzeń, a czasem nawet traumy z dzieciństwa.

Nasza piękna ponad dwuletnia przygoda życiowego partnerstwa z @MonikaRichardson się zakończyła. Przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil, ale też goryczy spowodowanych głównie noszonym przez lata doświadczeń bagażem życiowego bólu, cierpień, niepowodzeń, a czasem też traum wyniesionych z dzieciństwa. Oboje jesteśmy mocno poorani życiowo i nie było łatwo połączyć tego w jedną rodzinę – zaczyna się wpis.

Przyznali też, że od początku wiedzieli, że połączenie ich złożonych osobowości na resztę życia będzie wręcz niemożliwe.

Od początku mieliśmy świadomość, że posklejanie naszych trudnych osobowości na „do końca” życia będzie graniczyło z cudem. Moja skomplikowana sytuacja finansowa z bagażem braku gotówki czasem nawet „na bilet tramwajowy” na pewno nie pomogła – wyznał mężczyzna.

Wojterkowski wyznał, że na pewno nie pomagała mu skomplikowana sytuacja finansowa, w której czasem brakowało pieniędzy nawet na bilet tramwajowy.

Oboje jesteśmy wdzięczni losowi za wspólny czas i rozstajemy się w przyjaźni. Nie walczymy ze sobą i nie „drzemy kotów”. Wręcz przeciwnie; możemy na siebie liczyć i tak jak połączyło nas uczucie, tak łączy nas przyjaźń i ta na pewno możliwa jest na zawsze.

Mimo wyzwań, rozstali się polubownie, a wspólnie spędzony czas będą wspominać z sentymentem.

Pozostaną przyjaciółmi i jak powiedzieli w oświadczeniu, ich więź będzie trwała tak długo, jak miłość, która ich połączyła.

Pisaliśmy również o: Łzy i emocje u Cichopek i Hakiela! Jakie tajemnice wyszły na jaw podczas ich rozmowy

Może zainteresuje Cię to: Sensacyjna wiadomość o Dawidzie Kubackim! Fanów zaskoczył długo oczekiwany przełom

Przypominamy o: Krzysztof Cugowski powiększa swój majątek, mimo niskiej emerytury. Ile zarabia