Podekscytowana Dominika opublikowała komentarz pod postem swojego partnera na Instagramie, dotyczącym jego dzieci z poprzedniego związku.

Jak się okazuje, Dominika świetnie dogaduje się z potomstwem Marcina i Kasi, co cieszy nie tylko ją, ale również ich ojca.

Chciałaby się z nią zaprzyjaźnić, by nie było niedomówień, dąsów i wzajemnych oskarżeń. Od dzieci słyszy wiele dobrego na jej temat i to ją cieszy – powiedział rozmówca Rewii.

Zdaniem rozmówcy Rewii, Dominika złapała świetne flow z dziećmi swojego partnera i potrafi zadbać o nie równie dobrze jak o swoje własne.

W swoim komentarzu pod zdjęciami z majówki, Dominika wyznała, że chciałaby się zaprzyjaźnić z Kasią, by uniknąć niedomówień i konfliktów.

Popularne wiadomości teraz

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

Od dzieci słyszy wiele pozytywnych opinii na jej temat, co jest dla niej bardzo miłe i daje jej nadzieję na budowanie dobrej relacji z byłą żoną Marcina.

Na zdjęciach opublikowanych przez tancerza możemy zobaczyć, jak spędzają oni czas w rodzinnym gronie.

Na pierwszym ujęciu widzimy Marcinia z synem, na drugim z Dominiką, na trzecim z Heleną i Natalią, a na czwartym z Adamem i córkami swojej partnerki, w tym ze starszą dziewczyną, której do tej pory nie pokazywał w swoich kanałach społecznościowych.

Wygląda na to, że Marcin i Dominika świetnie radzą sobie w roli rodziców, a ich związek kwitnie na dobrej drodze. Możemy tylko życzyć im dalszych wspólnych sukcesów i szczęścia.

W komentarzach zrobiło się głośno.

Dobrze widzieć Pana w końcu szczęśliwego. No i świetnie, brawo Panie Marcinie. W życiu piękne są tylko chwile. A tych pięknych chwil u Pana dużo ostatnio. Wszystkiego dobrego. Super para.

W końcu wszystkie dzieci razem, cała boska 4 – brzmiał jej pełen komentarz.

Pisaliśmy również o: Koniec kolejnego związku Moniki Richardson. Co zdradziła w oświadczeniu o rozstaniu z Konradem Wojterkowskim

Może zainteresuje Cię to: Izabella Scorupco w nowym związku. Kim jest jej tajemniczy partner i jak wygląda ich miłość. "Kocham cię, jak stąd do księżyca i z powrotem"

Przypominamy o: Paulina Krupińska podzieliła się rzadkim zdjęciem rodziców na Instagramie. Kogo przypomina bardziej, swoją mamę czy tatę