Kokosowy olej to jest wielki cud w obecnych czasach w sferze kosmetyków. Ma on dużo korzystnych składników, które pomogą ci zawsze wyglądać pięknie i zdrowo. Oto najlepsze sposoby na to, w jaki sposób można wykorzystać kokosowy olej dla twojego piękna. I kubeczek z olejem będziesz brać wszędzie ze sobą.

View this post on Instagram

one could get used to this 🕊

A post shared by Christie Tyler (@nycbambi) on

Nawilżający krem: W przeciwieństwie do innych olejów kokosowy składa się w 80-90% z tłuszczów nasyconych. Zawiera laurynowy, mirystynowy i palmitynowy kwas tłuszczowy. Może również zastąpić krem ​​nawilżający. Olej kokosowy jest szczególnie dobry dla kobiet w ciąży. W końcu wielu z nich zmaga się ze zwiększoną wrażliwością na substancje nawilżające dla organizmu. Olej kokosowy jest naturalnym produktem hipoalergicznym, który zapobiega rozstępom.

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Dlaczego taka piękna kobieta jest smutna": miły nieznajomy podszedł do kobiety z czwórką dzieci i zaproponował jej spotkanie

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Dziewczynka, chłopiec, a może bliźniaki? Zagraniczne media potwierdzają ciążę księżnej Kate

Leki dla włosów: Z tych samych powodów olej kokosowy ma dobry wpływ na włosy. Skutecznie nawilża suche włosy, dzięki witaminom A, E, B1, B2, B3, K i C w swoim składzie.
Użyj oleju kokosowego w masce do włosów lub nałóż na rozdwojone końcówki po umyciu szamponem. Rezultat tobie się bardzo spodoba!

Olej kokosowy dla twojego piękna

Płyn do demakijażu: Wiele środków do usuwania makijażu zawiera alkohole i substancje chemiczne, które niekorzystnie wpływają na skórę. Dlatego pomoże ci naturalny olej kokosowy! Szczególnie dobrze usuwa wodoodporny tusz do rzęs i szminkę, dzięki czemu skóra jest miękka i aksamitna.

W Wielkiej Brytanii urodziło się dziecko o lustrzanym sercu i jednym płucu

Środki po depilacji woskiem: Jeśli jesteś biegły w woskowaniu, olej kokosowy jest przydatny, aby usunąć resztki wosku ze skóry. Umieść trochę ciepłego oleju na lepkich miejscach i delikatnie przetrzyj ściereczką. Skóra będzie czysta i miękka!

Olej kokosowy dla ciebie

Środek przeciwzapalny: Na pierwszy rzut oka wydaje się nielogiczne stosowanie oleju tłuszczowego w celu zwalczania trądziku i stanów zapalnych skóry. Ale oprócz efektu nawilżającego olej kokosowy ma również właściwości antyseptyczne.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com