Fryzura na tak ważne przyjęcie jak wesele nie jednej z nas spędza sen z powiek. Ważne jest bowiem to, by fryzura pasowała do naszej stylizacji, rodzaju włosów, była modna no i przetrwała całą imprezę. Dlatego postanowiliśmy zestawić kilka fryzur, które są modne w tym sezonie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Lekkie fale i delikatne podpięcie

Czasem wystarczy niewiele, by wyglądać pięknie, a zarazem było nam wygodnie. Lekkie fale i podpięty przód włosów zawsze się sprawdzi. Co więcej, możemy taką fryzurę wykonać zupełnie samodzielnie. Fajnie w tym przypadku wybrać efektowną spinkę, która w tym sezonie trochę zastępuje nam biżuterie. W sieciówkach jest ich ogromny wybór. Perełki, złoto i fantazyjne kształty - to lubimy!

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Nosiła rozmiar 6XL. Gdy dowiedziała się o zdradzie męża postanowiła zmienić swój wygląd

Warkocze i włosy rozpuszczone

Zabawa splotem w połączeniu z falami modna jest już od kilku sezonów. Takie uczesanie gwrantuje romantyczny i bardzo dziewczęcy look.

Upięcia

Jeśli zależy Ci na nieco większym spięciu włosów wybierz fryzurę, która nie będzie wydawała się ciężka. Lekki kok czy warkocz ze zwisającymi kosmkami będzie wyglądać bardzo naturalnie i pięknie. Mocno spięte koki na czubku głowy dawno już wyszły z mody! Jeśli natomiast wiesz, że taka fryzura będzie Ci przeszkadzać - wybierz wersję fryzury z kucykiem. W takiem fryzurze wygląda się mega kobieco i seksownie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje z mężczyzną na łące. Jaka relacja ich łączy?

Coś dla krótkich włosów

Dla kobiet mających krótkie włosy także jest oryginalne wyjście. Przede wszystkim polecamy drobne, lecz nieco potargane loki. Nie powinny być to regularne spężynki, zależy nam bowiem na naturalnym wyglądzie. Dla krótkich włosów polecane są też ozdoby  typu opaska czy spinki. To naprawdę wystarczy, by wywołać efekt WOW! 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com