Leanne Champ nie była szczęśliwą kobietą. Objadała się fast-foodami czym łągodziła stres i powoli zatracała dawną siebie. Zrezygowała nawet z kariery zawodowej, oddalała się od męża. Nie tak wyobrażała sobie życie, gdy jako 21-latka wyszła za mąż.

Gdy miałam 21 lat, wyszłam za mąż. Ze względu na rodzinne obowiązki porzuciłam pracę na pełen etat i zaczęłam pracę w niepełnym wymiarze godzin. Był to dla mnie stresujący okres, dlatego wygodne stało się jedzenie w fast foodach. Zajadałam swoje smutki sztucznym jedzeniem – zdradziła w jednym z wywiadów.

Leanne Champ w dniu ślubu

Coś w jej życiu musiało się wydarzyć, by zmieniła swoje życie. Los chciał, że była to zdrada męża. Leanne bez chwili zawahania porzuciła niewiernego męża, z którym i tak nie była szczęśliwa i postanowiła zadbać o siebie.

Chciałam szybkiej zmiany, ale przeczytałam wiele historii o tym, że złe diety mogą doprowadzić do efektu jojo. Wiedziałam, że na efekty należy poczekać, dlatego cieszyłam się widząc, że tracę kilogramy w zdrowym tempie. Zdarzało się, że czasami zjadłam coś słodkiego – ta pokusa była silniejsza ode mnie, ale mimo to wiedziałam, że nie wrócę do tego, co było wcześniej. - wyznała Leanne

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

18 miesięcy po podjęciu wyzwania, kobieta ważyła aż 58 kilogramów mniej. Odrzucenie fast-foodów i uprawianie sportu sprawiło, że totalnie zmieniła się jej sylwetka, ale też jej osobowość. Leanne nagle poczuła się pewnie w swoim ciele i poprawił jej się humor. Wzięła życie w swoje ręce i dziś oprócz tego, że wygląda jak petarda, to jeszcze czuje się wreszcie szczęśliwa.

Leanne Champ po metamorfozie

Leanne Champ po metamorfozie

Brawa dla niej!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com