Baran i Lew

Baran i Lew to duet, który jest w stanie podbić świat. To idealnie dopasowane dusze. Majestatyczny i pewny siebie Lew jest drogowskazem dla szalonego i często niezdecydowanego Barana, który jest stworzony do życia w stadzie i to nie w roli lidera. Przyjaźń z Lwem jest dla Barana stymulująca. Dzięki niemu uczy się panować nad swoim życiem. Natomiast  dzięki Baranowi w Lwie tłumią się jego gorzkie cechy takie jak: zbyt niepochamowana szczerość czy naiwność. To Barany potrafią wstrząsnąć Lwem i doprowadzić ich do pionu. Przez to, że nie nie znają pojęcia złej rywalizacji - jako jedni z nielicznych potrafią szczerze doradzić i wyrazić swoje zdanie nie oszczędzając w słowach - a tego Lwy często potrzebują.

Kto wcieli się w polską wersję „Pretty Woman”? To może być wielki hit

Byk i Skorpion

Najlepszym przyjacielem Skorpiona jest uparty i zadziorny Byk. Te dwa znaki to dwa odrębne żywioły, dlatego tak bardzo się uzupełniają. Byk jest nieposkromioną duszą, pełną marzeń, pasji i lęków - ma milion myśli na minutę, trudno to więc poskromić, jednak Skorpionowi się to udaje. Skorpion przypomina Bykowi o jego obowiązkach, o odpowiedzialności, ale też potrafi nakierować go na odpowiednią drogę. Wie jak zmotywować Byka i rozmawiać z nim, by ten słuchał. Byk natomiast wprowadza odrobinę szaleństwa u w zwykle poważnych Skorpionów. To oni sorytnymi sposobami potrafią otworzyć zamkniętego i nieufnego Skorpiona. 

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Bliźnięta i Strzelec

Najlepszym przyjacielem Bliźniąt może być pełen życia Strzelec, który nie boi się życia i bierze z niego garściami - w porównaniu do lekko strachliwych Bliźniąt. Będzie on umiał zrozumieć i docenić introwertyczną naturę Bliźniąt. Odważne Strzelce zachęcą Bliźnięta do zmian natychmiastowo. Tylko oni potrafią to zrobić. Bliźnięta natomiast są cierpliwymi słuchaczami często długich rozmyślań Strzelca. To oni potrafią przemówić im do rozsądku, kiedy w głowach Strzelców pojawia się własńie zupełnie abstrakcyjny pomysł.. To trochę tak, że Bliźnięta potrafią przytemperować Strzelców, a Strzelce pchają Bliźnięta do realizacji marzeń i zmian.

Popularne wiadomości teraz

Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com