Trudno znaleźć osobę, która nie oglądała "Pretty women". Historia prostytutki, która rozkochała w sobie bogatego biznesmena pokochał cały świat, a Julii Roberts otworzył drzwi do wielkiej kariery.

Świetna informacja dla wszystkich fanek filmu jest taka, że ta uwielbiana komedia romantyczna, doczeka się naszej rodzimej polskiej wersji, o czym opowiedziała Barbara Kurdej-Szatan. Czy więc aktorka wcieli się w główną rolę? Prawdopodobnie ze względu na jej błogosławiony stan, aktorka nie weźmie udziału w tym przedsięwzięciu, jednak jej mąż zgarnął główną rolę. To on wcieli się w rolę przystojnego bogacza.

Rafał Szatan z Barbarą Kurdej-Szatan

[quote author=""]Rafał niedługo będzie naszym polskim Richardem Gere, czyli Edwardem w musicalu „Pretty woman" w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Premiera w nowym roku – poinformowała żona aktora, na łamach magazynu „Party". 

Małgorzata Rozenek apeluje do wszystkich kobiet. Sprawa dotyczy każdej z nas

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Ananasy z cukinii: nie da się odróżnić od prawdziwych!

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Okazuje się jednak, że mąż wszechstronnej Basi nie będzie jedynym aktorem odgrywającym tę rolę. Oprócz niego w rolę odgrywaną przez Richarda Gere wcielą się też:  Marcin Jajkiewicz i  Tomasz Bacajewski.

Marcin Jajkiewicz

Tomasz Bacajewski

Jeśli chodzi o rolę Vivian, granej przez Julię Roberts, w polskiej wersji wcielą się: Malwina Kusior i Marta Wiejak.

Malwina Kusior

Marta Wiejak

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Ponoć poziom przesłuchań był bardzo wysoki, a o rolę starało się aż 200 aktorów. Mamy więc nadzieję, że jest to zapowiedź sukcesu, jaki czeka ten spektakl.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com