Koziorożec

Koziorożce to niezależni mężczyźni, którzy odnoszą sukcesy zawodowe. Jednak rodzina jest dla nich najważniejsza. Wierność to dla nich podstawa każdego związku. Wiedzą co to kompromis i szczera rozmowa. Nie lubią obnosić się ze swoją miłością, ale w domowym zaciszu to ogromni romantycy, którzy uwielbiają eksperymentować w łóżku.

Ryby

Ten typ faceta okazuje miłość wielkimi gestami. To mężczyźni, którzy lubią mówić całemu światu, że są zakochani. Chętnie rozpieszczają swoje partnerki. Każda randka z takim mężczyzną to potężna dawka dobrej zabawy. Z nim nie da się nudzić. Ma świetne pomysły na spędzanie wspólnego czasu. To nie typ, który cały dzień może spędzić przed telewizorem z piwem w ręku.

Bliźnięta

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są w życiu bardzo ostrożni. Nie łatwo się zakochują, jednak jak już kochają - robią to na 100%. To mężczyźni, którzy cenią sobie partnerstwo i podział obowiązków. To nie typ macho, który uważa się za boga. Dla niego przede wszystkim liczy się dobro swojej partnerki. Zrobią dla niej wszystko. Często komplementują swoje żony. Oprócz tego Bliźnięta to także świetny materiał na ojca.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com