Perfumy to pierwiastek, który daje nam pewność siebie i nienagannie dobry zapach.
Każda dama ma swój rozpoznawalny zapach i zawsze wybiera tylko ten, ale niektórzy kupują dla siebie kilka różnych rodzajów perfum i każdego dnia jest on inny. Teraz powstaje pytanie, jak zrobić tak, aby twoje perfumy służyłi ci długo i nie starciły przyjemny zapach za krótki okres.

Jak chronić swoje perfumy?

Małgorzata Godlewska powraca do publicznego kolędowania
Perfumy mają swój okres przydatności i najczęściej oto dbają firmy, które produkują te produkty. Można przedłużyć używalność tych perfum, wkładając ich do lodówki. Obecny jest czynnik temperatury i światła. Jeżeli mamy dużo kolekcję wód i nie użyjemy ich szybciej, to należy zadbać o to, aby światło było jak najmniej czynnikiem wpływającym na nich. Okres przydatności mniej więcej jest 3-4 lata. Sprawa jest bardzo indywidualna, bo wszystko zależy od producenta. I jakość składników użytych też.

Na jakie okolicy trzeba rozpryskiwać wodę, aby dobrze czuli aromat?

szyi,
nadgarstków,
zgięć łokci,
poniżej płatków uszu,
za kolanem,
w okolicach klatki piersiowej.

Perfumy

W jakim miejscu chronić swoje perfumy?

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Tak samo nie polecano nanosić produkt na przesuszoną skórę, ponieważ zapach będzie mniej trwały. Najlepiej, jeśli wprowadzisz do regularnego rytuały pielęgnacyjnego nawyk nawilżania skóry.

Poznaj teledyski i materiały, które w Polsce były oglądane najczęściej

Wcześniej pisaliśmytop 5 pożywnych balsamów do ust. Nastąpiła już zima. W tą pore staramy się chronić od mrozu swoją twarz, ręcę, ciało i nawet usta. Proponujemy zapoznać się z naprawdę pożywnymi balsamami do ust, które ci pomogą mieć ich zawsze zwilżone.  Dobry balsam do ust na zimę musi mocno nawilżać i natłuszczać, powinien też posiadać filtry UV. Do tego, jeżeli produkt będzie dobrze pachąć, to jeszcze bardziej zachęci to nas nosić na usta. Nie znasz, z jakiej marki wybrać dla siebie idealną pomadkę, proponujemy Ci zapoznać się z Top 5 znanych i popularnych pomadek dla twoich ust. 

Zobacz więcej na kolezanka.com