Perfumy to pierwiastek, który daje nam pewność siebie i nienagannie dobry zapach.
Każda dama ma swój rozpoznawalny zapach i zawsze wybiera tylko ten, ale niektórzy kupują dla siebie kilka różnych rodzajów perfum i każdego dnia jest on inny. Teraz powstaje pytanie, jak zrobić tak, aby twoje perfumy służyłi ci długo i nie starciły przyjemny zapach za krótki okres.

Jak chronić swoje perfumy?

Małgorzata Godlewska powraca do publicznego kolędowania
Perfumy mają swój okres przydatności i najczęściej oto dbają firmy, które produkują te produkty. Można przedłużyć używalność tych perfum, wkładając ich do lodówki. Obecny jest czynnik temperatury i światła. Jeżeli mamy dużo kolekcję wód i nie użyjemy ich szybciej, to należy zadbać o to, aby światło było jak najmniej czynnikiem wpływającym na nich. Okres przydatności mniej więcej jest 3-4 lata. Sprawa jest bardzo indywidualna, bo wszystko zależy od producenta. I jakość składników użytych też.

Na jakie okolicy trzeba rozpryskiwać wodę, aby dobrze czuli aromat?

szyi,
nadgarstków,
zgięć łokci,
poniżej płatków uszu,
za kolanem,
w okolicach klatki piersiowej.

Perfumy

W jakim miejscu chronić swoje perfumy?

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Tak samo nie polecano nanosić produkt na przesuszoną skórę, ponieważ zapach będzie mniej trwały. Najlepiej, jeśli wprowadzisz do regularnego rytuały pielęgnacyjnego nawyk nawilżania skóry.

Poznaj teledyski i materiały, które w Polsce były oglądane najczęściej

Wcześniej pisaliśmytop 5 pożywnych balsamów do ust. Nastąpiła już zima. W tą pore staramy się chronić od mrozu swoją twarz, ręcę, ciało i nawet usta. Proponujemy zapoznać się z naprawdę pożywnymi balsamami do ust, które ci pomogą mieć ich zawsze zwilżone.  Dobry balsam do ust na zimę musi mocno nawilżać i natłuszczać, powinien też posiadać filtry UV. Do tego, jeżeli produkt będzie dobrze pachąć, to jeszcze bardziej zachęci to nas nosić na usta. Nie znasz, z jakiej marki wybrać dla siebie idealną pomadkę, proponujemy Ci zapoznać się z Top 5 znanych i popularnych pomadek dla twoich ust. 

Zobacz więcej na kolezanka.com