6 głównych zasad, aby być zadbaną, piękną nawet w wieku 50 lat!

1 zasada

Dbać o swoją skórę: zmarszczki są nieuniknione. Ale to nie oni psują, ale jakość samej skóry, jej nawilżenie, zadbana, czystość. A te zabiegi są dostępne dla każdego. Warto mieć wiedzę na temat oczywiście procedur oczyszczania. Profesjonalny peeling raz w roku to jest zasada każdego kosmetologa. Wyrównują koloryt skóry, dodają jej blasku i świeżości.

2 zasada

Odpoczynek: brak snu psuje kolor skóry, prowokuje powstawanie siniaków i worków pod oczami. Organizm produkuje hormony odpowiedzialne za młodość tylko do 2 w nocy. Dlatego ważne jest, aby panie po pięćdziesiątce wyjechały na wakacje około dziesiątej wieczorem.

Klara Lewandowska już napisała list do Św. Mikołaja. Jej wymarzony prezent może szokować

3 zasada

Jakościowa kosmetyka: po pięćdziesiątce robienie jasnego i niezwykle aktywnego makijażu to za dużo. Oczy lekko dotknięte cieniami, przytłumiona szminka, długie rzęsy z delikatnym tuszem wyglądają drogo, bo to sprawia, że ​​obraz jest wysokiej jakości. I brwi - należy im poświęcić maksymalną uwagę, ponieważ stopniowo przerzedzają się i tracą swój wygląd, dodając wiek. Doskonałym rozwiązaniem dla kobiety już w średnim wieku byłoby trwałe zabarwienie.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

4 zasada

Dbać o swoje włosy: strzyżenie należy wykonać w taki sposób, aby można było później zadbać o to w domu. Zawsze warto pamiętać o różnych maseczkach, zabiegach, które będą robić twoje włosy bardziej mocne i zdrowe.

5 zasada

Dbać o swoje ręce: nawilżaj, rozpieszczaj kremem, potrzebują zarówno skóry dłoni, jak i samych paznokci. Nie możemy zapomnieć o usunięciu naskórka i opiłowaniu odrastających paznokci. Przeciwnicy kolorowych lakierów dekoracyjnych nadają się na bezbarwną powłokę, która znacznie uatrakcyjni paznokcie, nada im zadbany wygląd.

Rewelacyjny przepis na śledzie po żydowsku. Idealne na święta

6 zasada 

Akcesoria: wysokiej jakości akcesoria uzupełniają stylistykę każdego drogiego wyglądu. Oszczędzanie na paskach, okularach, rękawiczkach i biżuterii to po prostu złe maniery. Wszystko to musi być najwyższej jakości.

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com