Święta są tuż-tuż, więc nadszedł czas, aby w końcu przemyśleć wszystkie elementy swoje świątecznej stylizacji. Pomimo tego, że większość osób w tym roku będzie obchodzić święta w domu, to wcale nie oznacza, że warto zrezygnować z pięknej sukienki, eleganckiej fryzury i nienagannego świątecznego manicure.

Świąteczny manicure
Świąteczny manicure

Świąteczny manicure
Świąteczny manicure

Tegoroczny świąteczny manicure wyróżnia się różnorodnością kolorów i mnóstwem ciekawych wzorów. Wszystkie trendy można podzielić na dwa kierunki: manicure tematyczny (bałwanki, Biały Metalowy Bawół jako symbol roku, śnieżynki, zimowe wzory) i po prostu piękny elegancki manicure w głównych kolorach nadchodzącego roku.

Świąteczny manicure
Świąteczny manicure

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Jak wiadomo, na 2021 rok Instytut Pantone wybrał dwa kolory naraz –  „idealna szarość” (Ultimate Grey) i „rozświetlająca żółć” (Illuminating). Ponadto, można wybrać kolory, związane z głównym symbolem nadchodzącego roku, czyli Białego Metalowego Bawoły – biały, srebrny lub złoty. Możecie także zrobić ciekawe akcenty za pomocą lakieru z efektem szklanego połysku, folii lub srebrnych pasków.

Świąteczny manicure
Świąteczny manicure

Piękny świąteczny manicure powinien nie tylko pasować do waszej świątecznej stylizacji, ale także być modnym i efektownym!