Nowy obraz nie tylko dodaje pewności siebie, ale także pozwala narysować niewidzialną linię, pozostawiając wszelkie przeciwności w przeszłości. Główna bohaterka naszej dzisiejszej opowieści od dawna chciała zmienić swój wizerunek, ale jej ukochany mąż chciał jeszcze więcej. 

Kobieta nie spodziewała się, że urodzi troje absolutnie identyczne dzieci

Od ponad 30 lat Monaya farbuje włosy na ciemnobrązowy kolor, aby pozbyć się siwych włosów. Kobieta utknęła w swoim zwykłym obrazie i najwyraźniej potrzebowała pomocy profesjonalisty.

Na szczęście po drodze spotkała prawdziwego pro - stylistę Christophera Hopkinsa. Mężczyzna specjalizuje się w metamorfozach, a przede wszystkim lubi pracować z kobietami po czterdziestce.

Widząc kobietę, Christopher powiedział: „To jest miłość. Monaya zapuściła siwe włosy, które farbowała na ciemny brąz od ponad 30 lat. Po prostu podkreśliłem jego naturalny kolor i efekt był po prostu wspaniały ”.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Izabella Krzan zaliczyła wpadkę w „PnŚ. Co powiedziała

Kiedy Monaya została zapytana, czego oczekuje od makijażu, kobieta odpowiedziała, że ​​chce „czuć się dobrze i bardziej… inną”. A potem dodała: „Aby wyglądać jak młodsza wersja siebie”.

Jak zareagowali Monaya i jej mąż Widząc siebie odnowioną, Monaya wykrzyknęła:

„Jak mi się podoba! W końcu pozbyłam się włosów wiedźmy. "

Mąż kobiety również był oszołomiony. Kiedy kobieta wyszła z niego, nawet uronił łzę, a potem uśmiechnął się i powiedział: „Jaka piękna jesteś!”

Następnie powiedział zespołowi, który pracował nad nowym wyglądem swojej żony: „Myślę, że to jest to, o czym marzyłem, szczerze mówiąc… myślę, że będzie o wiele wygodniejsza i sprawi, że będzie wyglądać na szczęśliwszą”.

Potem para zaczęła przypominać sobie czasy, kiedy się poznali. W latach szkolnych Monaya również nosiła krótkie fryzury i była naprawdę twardą dziewczyną. „Teraz potrzebujemy tylko koszulki zespołu rockowego i krótkiej spódniczki mini” - powiedział jej mąż. Monaya nie mogła się powstrzymać od zgody.

Widzowie docenili nowy wygląd Monai, o czym świadczą setki entuzjastycznych komentarzy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com