Kilka lat temu fizjognomiści odkryli związek między kształtem a pełnią warg kobiet z ich charakterem. Później okazało się, że dane te mogą nawet określić, jaki typ mężczyzn jest preferowany.

Wybierz kształt ust na zdjęciu, który najbardziej przypomina twoje.

Nr 1 Pełne i szerokie usta

Właściciele takich ust są znani ze swojego nastroju. Chcą dostać to, czego chcą, tu i teraz. Ceni sobie wolność i niezależność. Przede wszystkim kobiety z takimi ustami przyciągają pewni siebie mężczyźni, z którymi nie można się nudzić.

Znana youtuberka wykazała się wielką odwagą. Wyznała, że urodziła się w ciele chłopca

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nr. 2 Complete, ale małe

Takie usta wskazują na wrażliwość i silną emocjonalność kobiety, która często unosi się w chmurach. Żyje nie głową, ale sercem, przez co może wpaść w nieprzyjemne sytuacje. Takie młode panie jak mężczyźni decydujące i niesamowicie piękne.

Nr 3 Górna warga jest większa niż dolna

Najpoważniejsze i najbardziej surowe kobiety. Właściciele tego kształtu warg są zdecydowani i dokładnie wiedzą, jak i co chcą uzyskać z życia. Jest prawdziwym energetyzatorem, który łatwo zaraża jej nastrój. I lubi mężczyzn tak samo: celowo i ambitnie.

Nr 4 Dolna warga jest większa niż górna

Największą stratą dla właściciela takich form jamy ustnej jest wolność. Takie kobiety nie lubią polegać na osobach postronnych i wyraźnie podkreślają ich wyjątkowość, czy to odważny makijaż, fryzurę czy ubranie. Woli tych samych niezwykłych ludzi.

Liam Hemsworth ma nową dziewczynę! Przepiękna blondyneczka

Nr 5 Wąski i szeroki

Tacy ludzie są zwykle nazywani bułką tartą. Dość zimna kobieta z dobrze rozwiniętym analitycznym myśleniem i rozwagą. Prawdziwy realista, który nie okaże emocji publicznie. Lubi porządnych i rzetelnych mężczyzn.

Nr 6 Wąskie i małe usta

Dziewczyny z tym kształtem ust prawie żyją na walizkach: zawsze są gotowe na przygodę i chętnie doświadczają nowych emocji. Zaufanie pomaga łatwo sobie z tym poradzić. Wolą mężczyzn o podobnym charakterze.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com