Czasem pomimo wielkich chęci trudno nam znaleźć tę jedyną miłość, a przeciez nikt nie chce być sam. Zwłaszcza teraz, gdy zbliżają się Walentynki, singielki rozmyślają dlaczego właśnie one są same.

Jednak sa też wśród nas kobiety, które są w związkach, ale nie sa w nich szczęśliwe. Czują, że coś jest nie tak, że prędzej czy później ta relacja się rozpadnie, ale tak bardzo boją się samotności, że tkwią w toksycznych relacjach.

My wiemy, że nasze niepowodzenie w związkach po części zapisane jest w gwiazdach i niektóre znaki zodiaku mają szczególny problem, by znaleźć partnera. Dlaczego tak jest?

Baran

Od zawsze byłaś małą złośnicą. Łatwo się obrażasz i robisz sceny. Nikt tego nie lubi. Faceci uciekają od awanturujących się kobiet, chyba że sami tacy są. Może gdy złagodniejesz, przestaniesz przyciągać do siebie niebezpiecznych typów.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Byk

Jesteś zainteresowana każdym mężczyzną, który zaledwie się do Ciebie odezwie. Po tygodniu znajomości marzysz już o ślubie i o dzieciach. Nie tędy droga. Przez takie zachowanie trafiasz na dziwnych mężczyzn, którymi normalnie nik by się nie zainteresował. Powinnaś być bardziej selektywna, zasługujesz na kogoś lepszego.

Ryby

Uwielbiasz dbać o swój wygląd, ale czasem co za dużo to nie zdrowo. Nie możesz poświęcać większości swojego czasu i pieniędzy na pielęgnację. Masz skłonności do narcyzmu i pomimo tego, że Ty tego nie zauważasz, większości mężczyzn to odstrasza. Dlatego trafiasz na mężczyzn, którzy na początku znajomości traktują Cię jak księżniczkę, ale potem prezentami wynagrodzą zdrady... Nie chcesz być tak traktowana.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com