Poniedziałek

W tym dniu tygodnia rodzą się wyjątkowi ludzie. Zawsze wiedzą, czego chcą od życia. Uwielbiają teatr, filmy, muzykę. Ciągnie ich do twórczej ścieżki i nie bez powodu! Im bardziej rozwijają się w tym kierunku, tym więcej szczęścia mają w życiu.

Często mają prorocze sny, osoby urodzone w poniedziałek mają silną intuicję. To właśnie ona pomaga im podejmować właściwe decyzje.

Wtorek

Szczęście mają też osoby urodzone we wtorek. Ale nie w ogóle i nie zawsze. A wszystko dlatego, że ci ludzie często zdają się na innych, nie uczą się na swoich błędach, wdeptując w te same grabie.

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Wtorek to dla ciebie szczęśliwy dzień. To właśnie w tym dniu starajcie się zdawać egzaminy, kupować mieszkania i podpisywać ważne dokumenty.

Środa

Osoby urodzone w tym dniu często mają szczęście w okresie letnim. Wszystko, co jest dla Ciebie trudne zimą i w każdy zimny dzień roku, jest łatwe w ciepły dzień.

Jeśli chcesz, by szczęście trzymało Cię za rękę, otwórz biznes latem. Chudnięcie jest też najlepsze od czerwca do sierpnia. Gdy Twoje topowe biznesy zrobią się latem, jesienią, zimą i wiosną będziesz skąpać "śmietanki sukcesu".

Czwartek

Jesteś wrażliwą naturą, która denerwuje się przez małe rzeczy. Bądź uważny, czytaj więcej, uprawiaj jogę, medytację. Aby mieć więcej sukcesów w swoim życiu — poświęć czas na dobra duchowe, a nie materialne.

Często masz szczęście, jeśli myślisz o innych, a nie o sobie. Bumerang dobra na pewno wróci do takich ludzi jak Ty.

Piątek

W tym dniu rodzą się ludzie, którzy muszą budować karierę i życie osobiste w innym kraju. Jeśli ciągnęło Cię do nauki innych języków — to ma sens. Jeśli nie, koniecznie podejmijcie naukę języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego, a szczęście będzie w Waszym portfelu.

To właśnie piątkowi ludzie często zdobywają zielone karty lub wychodzą za mąż za obcokrajowców. Bądź odważny!

Sobota

Masz szczęście w hazardzie, ale nie poświęcaj mu całego życia. Naucz się zarabiać tam, gdzie potrzebne jest losowe szczęście, ale nie wszystko. Cierpliwość i ciężka praca to twoi najlepsi przyjaciele.

Zwracaj uwagę na szczegóły i wiedz, że środowisko ma ogromny udział w kształtowaniu Twojego szczęścia.

Niedziela

Najszczęśliwsi ludzie rodzą się w niedzielę. Oni kochają życie, a życie kocha ich. Szczęśliwa we wszystkim, piękna i inteligentna zarazem.

Wysiadają z samolotu na czas. Wsiadają do właściwego wagonu. Mają szczęście, kogo mieć, z kim studiować i za kogo wyjść za mąż. To jest to, jakie mają szczęście.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net