Przepowiedni na temat III wojny światowej jest wiele. Wszyscy topowi jasnowidzowie mieli różne wizje tego na temat jak będzie ona wyglądać, ale wszyscy byli pewni tego, że w końcu ona nastąpi. 

Nostradamus

Według tego cenionego mistyka, który żył w XVI wieku, to muzułmanie mają najechać Europę. Ma to być ogromna fala muzułmanów kierująca się na Grecję, Bałkany i Włochy, a potem na Hiszpanię i Francję. Jednak to, co jest najciekawsze to przepowiednia, że Polacy mają zbratać się z Arabami i walczyć u ich boku. 

Najnowsza informacja od Jackowskiego na cały 2020 rok

Baba Wanga

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Kasia Cichopek przygotowała dla swojej córki wspaniałą niespodziankę. O takiej atrakcji marzy każda mała dziewczynka

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Baba Wanga z Bułgarii przewidziała dla początku następnej wojny dość konkretną datę, a miał być to listopad 2010 roku, jednakże liczni twierdzą, że interpretacja tej przepowiedni była błędna i że tak naprawdę kobieta przewidziała III wojnę światową, zaczynającą się od lokalnego konfliktu. Ma zostać użyta broń atomowa i chemiczna. Także w jej jasnowidzeniach, przewidywany był także najazd muzułmanów na Europę. 

Ojciec Klimuszko

Przepowiednie tego jasnowidza także mówią jasno o konflikcie między ludem arabskim, a Europą. Duchowny w swoich przepowiedniach mówił:

Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne.

Powyższe słowa idealnie pasują do wydarzeń w Europie, które mają miejsce właśnie teraz. Z jednej strony ogromne ilości uchodźców, wśród których oprócz ludzi bezwzględnie szukających pomocy, przeprawiają się także islamscy bojownicy, a z drugiej strony kataklizmy. Już ostatnio miała miejsce spora powódź paraliżująca Wenecję, dziś Włochy walczą z koronawirusem. A w związku z ocieplaniem klimatu, nie sposób uniknąć innych nieszczęść. 

Jednak to nie wszystko. Ojciec Klimuszko mówi także, gdzie rozpocznie się konflikt. 

III wojna światowa wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój.

Następnie Rosja zostanie zdradzona przez jakieś sąsiednie państwo, na co oczywiście odpowie siłą.

Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki... Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop!

Rosja ze swoimi rakietami nie raz już podburzyła świat, który nie ufa władcom tego mocarstwa. Jednak jasnowidz wypatruje w tych działaniach wywołanie wielkiej powodzi.

A Wy, co myślicie o tych przepowiedniach?

Nareszcie koniec trudnych czasów. Jackowski podaje konkretną datę

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com