Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni po raz kolejny wspomina o wojnie. Jego przepowiednia nie napawa optymizmem.

Ważne słowa Jackowskiego w sprawie kwarantanny

Jasnowidz z Człuchowa znany jest ze swojej skuteczności. Z jego pomocy korzystają nie tylko zwykli ludzie, ale także funkcjonariusze policji i detektywi. Przyczynił się do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych.

Wiemy, że Jackowski nie boi się kontrowersji. Zawsze mówi to, co czuje...

Muszę powiedzieć państwu, że ja cały czas jestem konsekwentny i tak jak już nie raz mówiłem, ten rok będzie bardzo poważnym zagrożeniem wojennym i się coś zacznie poważnego na świecie i się zacznie coś poważnego na świecie. Wszyscy pamiętamy, że ta sytuacja na Bliskim Wschodzie związana z Iranem i z panem Trumpem, że wisiało coś w powietrzu i zostało to wyciszone. Szanowni państwo. Na Bliskim Wschodzie dzieją się złe rzeczy, zaczynają się one nawarstwiać. Mało się u nas o tym mówi. Ta obawa dalej istnieje. To jest największe zagrożenie na ten rok dla Bliskiego Wschodu, ale także dla Europy i o tym trzeba pamiętać

Popularne wiadomości teraz

"Mąż zarabia mniej ode mnie, mieszka w moim mieszkaniu, ale poucza mnie, jak powinnam żyć"

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

„Mamo, niedługo urodzi nam się piąte dziecko, a ty w ogóle nie pomagasz: "Mogę wam zrobić wykład o zabezpieczaniu się"

"Mąż z córką nie wpuszczą mnie do domu. On potrzebuje tylko syna": Nowonarodzona dziewczynka zmarszczyła nosek i kichnęła, a potem głośno zapłakała

To nie wszystko. Jasnowidz wspomniał także o tym, co czeka Polskę w najbliższych miesiącach!

Wybory prezydenckie: wygra Andrzej Duda w pierwszej turze. Opozycja da kompletną plamę. Wydarzy się coś takiego, że kandydatka PO mocno straci na sile poparcia. O dziwo, przez opozycję.

Poza tym po raz kolejny Jackowski wspomina o katastrofie...

W Polsce kojarzy mi się katastrofa samolotu. I będzie to miało związek z błędem w nawigacji.

Pojawia się jednak też coś bardzo pozytywnego mającego związek z nauką i ratowaniem ludzi.

w 2020 roku nastąpi przełomowe odkrycie. Będzie miało związek z DNA

Ciekawe ile z jego proroczych słów będzie miało rację bytu w naszej codzienności.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com