Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni po raz kolejny wspomina o wojnie. Jego przepowiednia nie napawa optymizmem.

Ważne słowa Jackowskiego w sprawie kwarantanny

Jasnowidz z Człuchowa znany jest ze swojej skuteczności. Z jego pomocy korzystają nie tylko zwykli ludzie, ale także funkcjonariusze policji i detektywi. Przyczynił się do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych.

Wiemy, że Jackowski nie boi się kontrowersji. Zawsze mówi to, co czuje...

Muszę powiedzieć państwu, że ja cały czas jestem konsekwentny i tak jak już nie raz mówiłem, ten rok będzie bardzo poważnym zagrożeniem wojennym i się coś zacznie poważnego na świecie i się zacznie coś poważnego na świecie. Wszyscy pamiętamy, że ta sytuacja na Bliskim Wschodzie związana z Iranem i z panem Trumpem, że wisiało coś w powietrzu i zostało to wyciszone. Szanowni państwo. Na Bliskim Wschodzie dzieją się złe rzeczy, zaczynają się one nawarstwiać. Mało się u nas o tym mówi. Ta obawa dalej istnieje. To jest największe zagrożenie na ten rok dla Bliskiego Wschodu, ale także dla Europy i o tym trzeba pamiętać

Popularne wiadomości teraz

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

To nie wszystko. Jasnowidz wspomniał także o tym, co czeka Polskę w najbliższych miesiącach!

Wybory prezydenckie: wygra Andrzej Duda w pierwszej turze. Opozycja da kompletną plamę. Wydarzy się coś takiego, że kandydatka PO mocno straci na sile poparcia. O dziwo, przez opozycję.

Poza tym po raz kolejny Jackowski wspomina o katastrofie...

W Polsce kojarzy mi się katastrofa samolotu. I będzie to miało związek z błędem w nawigacji.

Pojawia się jednak też coś bardzo pozytywnego mającego związek z nauką i ratowaniem ludzi.

w 2020 roku nastąpi przełomowe odkrycie. Będzie miało związek z DNA

Ciekawe ile z jego proroczych słów będzie miało rację bytu w naszej codzienności.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com