Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów i choć jego praktyki mogą budzić nieco kontrowersji to wielu ludzi korzysta z jego porad i zawierza jego wizjom.

Zdarza się nawet, że o pomoc prosi go policja. Jego wizje doprowadziły do wyjaśnienia wielu zagadek kryminalnych głównie dotyczących zaginięć lub morderstw.

Wizja jasnowidza Jackowskiego dla Polski na 2020 rok

Jackowski nie boi się mówić. Poproszony o komentarz ujawnia nawet fakty, które mogą być niewygodne politycznie lub siać pewne obawy. Jest znany ze swojej szczerości, zwłaszcza jeśli dotyczy to wielu tysięcy osób.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż zostawił mnie dla młodej dziewczyny, mówiąc następujące słowa". "Przy niej czuję się jak mężczyzna, głowa rodziny"

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

Okazuje się, że atak koronawirusa Jackowski przewidział już kilka lat temu. Wówczas mówił o tym, że Polacy będą wręcz bali się oddychać.

Poproszony teraz o komentarz, jasnowidz sądzi, że koronawirus nie zagrozi poważnie Polsce...

Mam nadzieję, że się nie mylę, że to są ostatnie podrygi tego koronawirusa. Zniknie wraz pierwszymi promieniami wiosennego słońca, a kiedy już naprawdę się ociepli będzie po wszystkim

Jak myślicie, czy tym razem przepowiednia naszego jasnowidza się sprawdzi?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com