Jest wiele rodzajów testów, w których możemy sprawdzić, na ile nasze pierwsze wrażenie zgadza się z naszym postrzeganiem świata i naszą osobowością.

Tym razem sprawdź, które zwierzę dostrzegasz na obrazku jako pierwsze. Wybór nie jest przypadkowy, mówi o Tobie bardzo wiele...

Przyjrzyj sie dokladnie. Pierwsze zwierze, ktore zauwazysz mowi o Twojej osobowosci!

Motyl

Akceptujesz wszystko co stanie Ci na drodze. Z ogromną pokorą przyjmujesz zmiany i jesteś w stanie przystosować się do wszystkich warunków. Ludzie do Ciebie lgną. Imponuje im w Tobie spokój i brak buntu. Jesteś cierpliwy i pokorny.

Popularne wiadomości teraz

„Spotkałam miłość swojego życia”: jak wygląda i żyje najbardziej włochata dziewczyna na świecie (ZDJĘCIA)

Pożegnanie nieuleczalnie chorej właścicielki: konia i psa przywieziono prosto do hospicjum

Co mówi o Tobie pozycja, w której właśnie siedzisz? Wystarczy zrobić test

Genów nie da się oszukać: księżniczka Charlotte jest kopią siostrzenicy księżnej Diany

Gołąb

Gołąb to symbol pokoju i miłości. Nie łatwo go dostrzec na tym obrazku. Jesteś pokorny, spokojny i pełen dobroci. Ludzie Ci ufają. Cechuje Cię mądrość i i cierpliwość. Wszystkim próbujesz dać nadzieję. Najważniejsze dla Ciebie to żyć zgodnie z wewnętrzym "ja".

Krab

Jesteś osobą bardzo lojalną i potrzeby innych zawsze stawiasz na pierwszym miejscu. Chociaż wydajesz się osobą niedostępną cechuje się bardzo duża doza empatii. Lubisz spędzać czas samotnie bo tylko wtedy masz możliwość dokładnej analizy sytuacji.

Pies

Jesteś prawdziwym strażnikiem domowego ogniska. Cechuje Cię opiekuńczość i lojalność. Rodzinę zawsze stawiasz na pierwszym miejscu, często zapominając o swoich potrzebach i pragnieniach. Jesteś nieśmiały i bardzo szybko ufasz ludziom. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś mógły wykorzystać Twoją bezinteresowność i dobre serce.

Modliszka

Cechuje Cię cierpliwość. Zawsze stawiasz na swoją intuicję. Masz artystyczną, introwertyczną duszę, która ubarwia Ci każdy dzień. Cenisz ciszę i spokój. Sam potrafisz zorganizować sobie czas. Żyjesz według własnych zasad. Nie nawidzisz przymusu i kontroli.

Orzeł

Najważniejsze dla Ciebie jest zdobycie upragnionego celu. Nie przebierasz w środkach w drodze do sukcesu. Nie lubisz się dzielić i nie zważasz na opinie i uczucia innych. Niektórzy uważają, że jesteś egoistyczny, ale Ty zupełnie się tym nie przejmujesz.

Wilk

Mimo, iż wilk to zwierzę stadne, to dobrze pracujesz w pojedynkę. Jesteś zgodny w grupie jednak wyróżnia Cię profesjonalizm i szybkie, trafne podejmowanie decyzji. Jesteś lojalnym przyjacielem i członkiem rodziny. Cechuje Cię brak strachu przed podejmowaniem decyzji i wytrwałość w działaniu. 

Koleżanko, czy zgadza się Tobie wybór z opisem?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational