Dbanie o bliskich dla każdej osoby jest głównym i niezbędnym obowiązkiem. W szczególności dbanie o naszych wspaniałych rodziców. Jednocześnie nie tylko dorośli, ale także dzieci powinny okazywać swoje miłosierdzie. Muszą kochać swoją matkę, zachwycać ją sukcesami akademickimi i życzyć jej wszystkiego co jest najlepsze.

Fryderyki 2020 odwołane? Oficjalnie oświadczenie organizatorów wydarzenia

Modlitwa o zdrowie matki

Istnieje silna modlitwa o zdrowie matki.

Nasz Ojcze Niebieski, wysłuchaj moich słów i pomóż jak najwięcej! Bądź lepszy, dodaj siły Twojemu grzesznemu niewolnikowi (imię matki), pobłogosław ją za sukces we wszystkim, daj jej całe zdrowie! Zmiłuj się nad nią i chroń nas swoją osłoną! Ufam twemu jasnemu imieniu tylko w modlitwie, amen.

Twoja modlitwa

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Pierwsza znana osoba zakażona koronawirusem. Lekarze apelują o ostrożność

Aby moja matka była zdrowa i miała dobre poczucie, możesz zacząć modlić się w domu w samotności lub w kościele. Modlitwa o wyzdrowienie matki od córki ma wielkie znaczenie. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com