Koziorożec

W ten szczególny czas, kiedy Twoje dzieci i Ty będziecie mieć wolne, wreszcie złapiecie dobry kontakt. Wasza relacja się poprawi. Twoje dzieci odnajdą w Tobie przyjaciółkę.

Wodnik

Ten tydzień był trudny dla Ciebie i Twojego partnera. Możesz być jednak spokojna, w weekend wszystko sobie wytłumaczycie, stres wreszcie minie i pogodzicie się.

Ryby

Ten czas spędzisz w gronie rodziny. Będzie to weekend pełen śmiechu i dobrej zabawy. Na nowo odkryjecie magię gier planszowych, co wzbudzi Was same pozytywne emocje.

Baran

Wreszcie możesz odetchnąć od pracy. Jednak nie przeznacz tego weekendu na leniuchowanie. To odpowiedni czas, by zadbać o swój rozwój. Poszukaj jakiegoś kursu dla siebie, albo przeczytaj jakiś poradnik.

Byk

Ten weekend totalnie będzie Twój. Czeka Cię niesamowity relaks, który pozwoli Ci odnaleźć siłę na resztę tygodnia. Dzieci nieżle dają Ci w kość, więc dobre regeneracja jest Ci potrzebna.

Popularne wiadomości teraz

Oliwia Bieniuk świętuje swoje 19. urodziny. Jarosław Bieniuk pogratulował córkę: opublikował jej archiwalne zdjęcie

Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

Wpadka w porannym programie telewizyjnym. To się mogło źle skończyć

„Spotkałam miłość swojego życia”: jak wygląda i żyje najbardziej włochata dziewczyna na świecie (ZDJĘCIA)

Bliźnięta

Szykujesz rodzinny obiad dla teściów? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość - Twoje dania wyjdą znakomite, a mama Twojego partnera będzie piała z zachwytu, jaką cudowną ma synową.

Rak

W tym szczególnym czasie zadbaj o swoje zdrowie. Gwiazdy mówią, że masz w tej chwilii słabą odporność, więc powinnaś uważać na siebie szczególnie. Siedź grzecznie w domu, wyśpij się i jedz zdrowo.

Lew

W niedzielę dojdzie między Tobą, a kimś Ci bliskim do kłótni. Będzie ostra wymiana zdań, więc pamiętaj, że czasem warto odpuścić dla dobra ogółu. Nie zawsze postawienie na swoim jest dobre. 

Panna

Czeka Cię seans filmowy w gronie rodzinnym. Ale uwaga - lepiej wybierzcie komedię, bo dramat może Wam popsuć humor na resztę tygodnia, a przecież nikt tego nie chce.

Waga

Dawno ze swoim partnerem nie mieliście dla siebie tyle wolnego czasu. Wykorzystaj to. Zaopatrz się w fajną bieliznę, ubierz się ładnie, by Twój ukochany przypomniał sobie, jaki ma przy sobie skarb.

Listopad

Twój partner dziwnie się zachowuje? Powinnaś go sprawdzić, czy czasem nie utrzymuje z kimś zbyt zażyłej relacji. Niestety, możesz się nieprzyjemnie zdziwić. Powinnaś z nim poważnie porozmawiać.

Strzelec

Niestety, w ten weekend czeka Cię głównie praca. Wszystkie obowiązki domowe spadną na Ciebie i niestety będziesz musiała temu podołać. Może następny weekend będzie dla Ciebie łaskawszy?

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational