Teoretycznie nie ma idealnych partnerów i idealnych partnerek. Jednak według księgi imion można sporządzić hipotetyczny ranking kobiet o danym imieniu, które powinny być dobrymi żonami. 

Miejsce 10 - Agata

Kobiety o tym imieniu są ambitne i lubią wspinać się po szczeblach kariery. Jednak mimo to, są bardzo oddane. Rodzina i przyjaciele zawsze są dla niej na pierwszym miejscu.

Miejsce 9  - Anna

Te kobiety mają bardzo pojemne serce. Jeśli kochają - robią to całą sobą. Są bardzo romantyczne.

Top 10 damskich imion, które pociągają mężczyzn. Działają na nich jak narkotyk

Miejsce 8 - Ewa

Panie o tych imionach nienawidzą się kłócić. Nie muszą zawsze stawiać na swoim, lubią kompromisy. Dzięki temu w jej związku zawsze panuje harmonia.

Popularne wiadomości teraz

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Miejsce 7 - Kasia

Kobiety o tym imieniu to dusze towarzystwa. Zawsze w ich gronie wszyscy dobrze się czują. Uwielbiają dbać o innych, także o swojego ukochanego. Robią to na różne sposoby..

Miejsce 6 - Iza

Taka kobieta to prawdziwy skarb. Izy oprócz tego, że świetnie sprawdzają się w roli żon, także są świetnymi matkami. Takie kobiety potrzebują dużo miłości, ale gorąco ją odwzajemniają.

Miejsce 5 - Danuta

Danuty są z natury dobre. Uwielbiają pomagać innym, a ich mąż to dla nich oczko w głowie. Jednak kiedy potrzeba - stawiają na swoim.

Miejsce 4 - Joanna

Joasie to cwane bestie. Potrafią tak pokierować swoim partnerem, jakby wszystko co razem zrobią, było jego zasługą. Widocznie ma z tego swoje prywatne korzyści.

Miejsce 3 - Małgorzata

Gosie to królowe domowego ogniska. Uwielbiają gotować i zajmować się swoją rodziną. To, co z siebie dają, wraca do nich podwójnie.

Imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Im nie można ufać

Miejsce 2 - Natalia

Kobiety o tym imieniu są zawsze bardzo zrównoważone. Są dojrzałe i zawsze spokojne, dzięki czemu zawsze potrafią dobrze ocenić sytuację i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Miejsce 1 - Emilia

Panie o tym imieniu są bardzo opiekuńcze i rodzinne. Wszyscy krewni mogą na nią liczyć, Emilia nikogo nie zostawia bez pomocy. Uwielbiają się też stroić.