Z przyjściem jesieni 2020 r. zwiększy się liczba bogatych ludzi. Zaczynając od 19 września 2020 roku, rozpocznie się przejście Rahu pod znakiem Byka. W ciągu półtora roku na świecie zwiększy się liczba milionerów.

Planeta cienia Rahu (w systemie astrologicznym dźjotisz) w tym tranzycie skieruje naszą uwagę na wszystko, co reprezentuje znak Byka. To jest znak ziemski, znak planety Wenus. On jest uważany za najbardziej materialistycznego wśród wszystkich przedstawicieli kręgu zodiakalnego.

Rahu ucieleśnia nasze pragnienia. On jakby wymusza nas chcieć wszystkiego na raz. Rahu pod znakiem Byka czuje się jak najbardziej komfortowo. Dlatego właśnie większość ludzi w tym okresie będzie miała zwiększoną motywacje do zarabiania pieniędzy.

Oczywiście, warto pamiętać o tym, że lepiej jest rozpatrywać horoskop urodzeniowy indywidualnie dla każdego. Wyliczać pozycję domów w horoskopie, odpowiedzialnych za pieniądze, analizować okresy i tranzyty itp. W każdym razie przejście Rahu przez znak Byka będzie miało znaczący wpływ na wszystkich ludzi.

Z przyjściem jesieni u ludzi pojawia się większa motywacja do zarabiania pieniędzy, wiec wszyscy zaczną bardzo aktywnie działać. Rahu pomoże wielu z nich stać się naprawdę bogatymi.

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Natomiast każdy będzie gromadzić pieniądze na swój sposób. Ktoś w uczciwy, a ktoś w nie zbyt uczciwy sposób.

Ponadto wiele osób będzie chciało otrzymać wiedzę o tym, jak stać się bogatym. Dlatego różnego rodzaju fora i seminaria dotyczące samorozwoju zaczną cieszyć się jeszcze większą popularnością. Wiele osób zacznie myśleć o tym, żeby lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi.

Wenus odpowiada za urodę, kreatywność, przemysł kosmetyczny oraz słodycze, czyli za wszystko, co kojarzy się z kobietami. Natomiast Rahu jest iluzją, ekspansją, czymś sztucznym, związanym z czymś z obcym, zagranicznym. Podczas tego przejścia akurat te obszary i będą się rozwijać.

Wykorzystuj energię planet mądrze. Być może akurat ty będziesz miał szczęście i osiągniesz sukces w sektorze finansowym. Natomiast najważniejsze jest twoje działanie.