Są ludzie, którzy dostają białej gorączki, kiedy słyszą "Last christmas" w radiu. Są też tacy, którzy odpalają świąteczną playlistę już w listopadzie, i słuchają jej owinięci kocem w reniferki, planując, co zaserwują w tym roku na wigilijnym stole. Ci drudzy prawdopodobnie są przedstawicielami jednego z tych znaków zodiaku.

Donald Trump już poczuł ducha świąt! Nie za wcześnie?

Fot. Kristina Paukshtite, Pexels

Rak

Raki nie wyobrażają sobie życia bez rodziny, są nieszczęsliwe w samotności. Dlatego kochają Boże Narodzenie- w końcu święta to czas dla rodziny! Już w listopadzie zaczynają szykować prezenty i planować wigilijne potrawy, aby czas spędzony z bliskimi był niezapomniany. Uśmiech na ich twarzach to dla raka największa nagroda.

Popularne wiadomości teraz

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Fot. Pixabay

Panna

Panny kochają przygotowania do świąt! To dla nich świetna okazja, aby zadbać o bliskich i wykazać się w kolejnej dziedzinie, jaką będzie przygotowanie najpyszniejszych 12, a najlepiej 13 potraw i najpiękniejsze udekorowanie domu. Uwielbiają słuchać potem zachwytu najbliższych, czują się bardzo spełnione i docenione.

Andrzej Duda ubrał już choinkę! Godna prezydenta?

Fot. freestocks.org

Lew

Lew kocha być w centrum uwagi i spędzać czas wśród ludzi- święta są do tego idealną okazją! Wigilie firmowe i spotkania z ukochanymi osobami sprawiają, że lwy czują się szczęśliwsze niż kiedykolwiek. Do tego uwielbiają dostawać i dawać prezenty- kiedy dostaje się ich tyle, co w święta?

A jak ty reagujesz na święta? Uwielbiasz, czy traktujesz jak zło konieczne?

Zobacz więcej na kolezanka.com