Są ludzie, którzy dostają białej gorączki, kiedy słyszą "Last christmas" w radiu. Są też tacy, którzy odpalają świąteczną playlistę już w listopadzie, i słuchają jej owinięci kocem w reniferki, planując, co zaserwują w tym roku na wigilijnym stole. Ci drudzy prawdopodobnie są przedstawicielami jednego z tych znaków zodiaku.

Donald Trump już poczuł ducha świąt! Nie za wcześnie?

Fot. Kristina Paukshtite, Pexels

Rak

Raki nie wyobrażają sobie życia bez rodziny, są nieszczęsliwe w samotności. Dlatego kochają Boże Narodzenie- w końcu święta to czas dla rodziny! Już w listopadzie zaczynają szykować prezenty i planować wigilijne potrawy, aby czas spędzony z bliskimi był niezapomniany. Uśmiech na ich twarzach to dla raka największa nagroda.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Fot. Pixabay

Panna

Panny kochają przygotowania do świąt! To dla nich świetna okazja, aby zadbać o bliskich i wykazać się w kolejnej dziedzinie, jaką będzie przygotowanie najpyszniejszych 12, a najlepiej 13 potraw i najpiękniejsze udekorowanie domu. Uwielbiają słuchać potem zachwytu najbliższych, czują się bardzo spełnione i docenione.

Andrzej Duda ubrał już choinkę! Godna prezydenta?

Fot. freestocks.org

Lew

Lew kocha być w centrum uwagi i spędzać czas wśród ludzi- święta są do tego idealną okazją! Wigilie firmowe i spotkania z ukochanymi osobami sprawiają, że lwy czują się szczęśliwsze niż kiedykolwiek. Do tego uwielbiają dostawać i dawać prezenty- kiedy dostaje się ich tyle, co w święta?

A jak ty reagujesz na święta? Uwielbiasz, czy traktujesz jak zło konieczne?

Zobacz więcej na kolezanka.com