To jest bardzo prosty test. Musisz wyłączyć umysł i zaufać swoim emocjom i podświadomości. Spójrz na te liście i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba, lub ten, który pierwszy wpadł Ci w oko, lub ten, który intuicyjnie Cię przyciąga.

Test romantyczny

Dowiedzmy się, co mówi o Tobie wynik tego testu.

Liść A

Jesteś bardzo poważną osobą. Traktujesz wszystko poważnie. Jeśli się zakochasz w kogoś, to zrobisz wszystko, aby tylko zdobyć przychylność tej osoby. Budujesz bardzo silne i trwale relacje. Jako swoja drugą połówkę chcesz widzieć poważną oraz bezkonfliktową osobę.

Liść B

Najbardziej w życiu kochasz wolność. To jest twoja prawdziwa miłość. Dlatego trudno ci budować jakiekolwiek relacje – nie chcesz stracić swojej wolności. Nie chcesz brać na siebie odpowiedzialność lub jakiekolwiek zobowiązania. Na ten moment wolisz niezobowiązujące spotkania i takie same relacje.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Mrowisko

Liść C

Relacje, małżeństwo i miłość są dla ciebie bardzo ważne. Traktujesz te rzeczy bardzo poważnie. Możesz oddać ukochanej osobie oraz swojej rodzinie wszystko, co masz. Cechuje Cię uczciwość, oddanie, lojalność i szczerość. Rodzina to Twoja główna wartość w życiu.

Liść D

Według wyniku testu jesteś bardzo romantyczną naturą. Idealizujesz związek. Nigdy nie zaakceptujesz "jakiegoś tam" związku. Związek musi być idealny. Dlatego właśnie szukasz „swojej” osoby, osoby przeznaczonej ci przez los. Ponadto, masz bardzo wysokie wymagania do potencjalnego partnera. Ostatecznie albo znajdziesz swój ideał i uzyskasz to, czego chcesz, lub przez całe życie będziesz szukać takiej osoby, chociaż jest to raczej marzenie ściętej głowy.