Wodnik

Ten znak stawia na kreatywność i zarządzanie finansami. Często jest nudny, żmudny i nie zawsze jasny. Wodnik często żyje dniem dzisiejszym, nie myśli o przyszłości. Dochód i dobre samopoczucie Wodnika zależą również od jego nastroju. Jeśli chce, może zarobić bardzo przyzwoite pieniądze, a bez chęci nie kiwnie nawet palcem. Tacy ludzie potrzebują kogoś, kto będzie gotowy przejąć zarządzanie ich finansami. Niestety Wodnik nie zawsze potrafi to zrobić. 

Australijka przestała pić i znacząco się zmieniła

Panna

Ten znak zarabia dobre pieniądze, w dużej mierze zaprzeczają sobie tylko dlatego, że wydają źle. I w ogóle nie wiedzą, jak sobie poradzić z pożyczkami: biorą bez zastanowienia, nie dają na czas, biorą nowe itd. Wszystko, czego potrzebują do normalnego, spokojnego życia w dostatku, to spłacenie długów i przyzwyczajenie się do radzenia sobie z własnymi, nie pożyczonymi funduszami.

Oliwia Bieniuk wspomina swoją matkę w dniu jej śmierci. Nastolatka opublikowała archiwalne zdjęcie Przybylskiej

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Anna Mucha opublikowała zdjęcie ze ślubu Cichopek. "Miałam mieszane uczucia odnośnie tego małżeństwa"

Rak

Ważne jest, aby ten znak czuł się bezpiecznie. Pod każdym względem. Dobrobyt finansowy, wystarczająca kwota na rachunkach, brak poważnych długów - wszystko to jest niezbędne dla raka do normalnego życia. Dlatego unika inwestycji, ubezpiecza się jak najwięcej w biznesie, nie wydaje więcej, niż to konieczne, i wie, jak żyć w ramach swoich środków. Jednocześnie Rak często nie ma wystarczającej liczby gwiazd z nieba i w zasadzie nie widzi dużych pieniędzy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com