Wodnik

Ten znak stawia na kreatywność i zarządzanie finansami. Często jest nudny, żmudny i nie zawsze jasny. Wodnik często żyje dniem dzisiejszym, nie myśli o przyszłości. Dochód i dobre samopoczucie Wodnika zależą również od jego nastroju. Jeśli chce, może zarobić bardzo przyzwoite pieniądze, a bez chęci nie kiwnie nawet palcem. Tacy ludzie potrzebują kogoś, kto będzie gotowy przejąć zarządzanie ich finansami. Niestety Wodnik nie zawsze potrafi to zrobić. 

Australijka przestała pić i znacząco się zmieniła

Panna

Ten znak zarabia dobre pieniądze, w dużej mierze zaprzeczają sobie tylko dlatego, że wydają źle. I w ogóle nie wiedzą, jak sobie poradzić z pożyczkami: biorą bez zastanowienia, nie dają na czas, biorą nowe itd. Wszystko, czego potrzebują do normalnego, spokojnego życia w dostatku, to spłacenie długów i przyzwyczajenie się do radzenia sobie z własnymi, nie pożyczonymi funduszami.

Oliwia Bieniuk wspomina swoją matkę w dniu jej śmierci. Nastolatka opublikowała archiwalne zdjęcie Przybylskiej

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

"Co z ciebie za matka, nie powinnaś mieć trójki dzieci, skoro potrafisz kochać tylko jedno"

Rak

Ważne jest, aby ten znak czuł się bezpiecznie. Pod każdym względem. Dobrobyt finansowy, wystarczająca kwota na rachunkach, brak poważnych długów - wszystko to jest niezbędne dla raka do normalnego życia. Dlatego unika inwestycji, ubezpiecza się jak najwięcej w biznesie, nie wydaje więcej, niż to konieczne, i wie, jak żyć w ramach swoich środków. Jednocześnie Rak często nie ma wystarczającej liczby gwiazd z nieba i w zasadzie nie widzi dużych pieniędzy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com