Anna Przybylska była jedna z najbardziej znanych i popularnych aktorek w Polsce. Zawsze była dobrym, szczerym i pozytywnym człowiekiem. Odeszla zbyt wcześniej, w wieku 36 lat. Przyczyną śmierci stała ciężka choroba onkologiczna, którą Ania przegrała. Po sobie zostawiła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana, których urodziła w związku z Jarosławem Bieniukiem. 

Anna Przybylska

Anna Mucha bierze ślub? Aktorka opowiada o swoich planach

Oliwia Bieniuk idzie po śladach swojej matki. Dziewczynka zajmuje się modelingiem i dodatkowo aktorstwem. Ostatnio zadebiutowała na okładce popularnego magazynu "Viva". W tym tak samo udzieliła szczerego wywiadu o swojej kochanej matce. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.
 
 
5 października to dzień, który na zawsze pozostanie w pamięci dla Oliwii Bieniuk. Sześć lat temu nie stało jej kochanej matki, Anny Przybylskiej. Aktorka chorowała na ciężką chorobę, która otrzymała nad niej zwycięstwo.
 

Oliwia Bieniuk wspomina swoją matkę

Nastolarka w swoim mediach społecznościowych opublikowała archiwalne zdjęcie Anny Przybylskiej. Na nim widzimy pozytywną Annę, która ma założone ręce na głowie, udając przerażenie.
 
Kocham cię mamusiu -napisała Oliwia Bieniuk.

Oliwia Bieniuk zamieścila archiwalne zdjęcie swojej matki

 Anna Przybylska na zawsze pozostanie w sercu każdego Polaka. Była ona zawsze pozytywną, dobrą i szczerą kobietą. Święta pamięć...
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com