Gra grafiką, kolorami, perspektywą i to jak dany obraz wpływa na nas, bardzo dużo mówi nam o naszej psychice. Między innymi, dzięki prawidłowemu dodaniu do siebie pewnych obrazów i oceny tego, jak daną rzecz postrzegamy może pozwolić nam na sprawdzenie naszej wizji życia.

Aby wykonać test wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: co jako pierwsze zobaczyłaś na obrazku?

Bardzo ważne jest to, by Twoja odpowiedż była spontaniczna, a nie przemyślana. Tylko wtedy badanie można uznać za prawidłowo wykonane.

fot. diapordiamesupero.com

Poznaj swoją najlepszą zaletę. Mówi o tym twój znak zodiaku

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Odpowiedzi:

1. - Twarz mężczyzny

Zgodnie z podświadomymi opcjami, które stworzyłeś, masz wizję człowieka. Jesteś bowiem typem osoby, która nie znosi konfliktów, która jest pełna tolerancji, dobra i etyki. Zawsze traktujesz innych z szacunkiem. Masz bardzo dobre serce.

2.- Niebo i gwiazdy

Zgodnie z podświadomymi opcjami, które stworzyłaś, masz wizję psa. Masz bardzo słodką osobowość, która zawsze jest uśmiechnięta, przyjazna i towarzyska. Masz także bardzo dobrą intuicję. Jesteś też bezpośrednia i nie nawidzisz owijania w bawełnę.

3. - Mężczyzna

Zgodnie z podświadomymi opcjami, które wybrałaś, masz wizję węża. To nie znaczy, że jesteś manipulantką i przebiegłą zołzą. Oznacza to bowiem, że podobnie jak wąż, widzisz rzeczy zupełnie inaczej niż inni. Aby osiągnąć cel, uwielbiasz myśleć inaczej, a nie tradycyjnie. Ludzie zawsze pytają o Twoją opinię, ponieważ wiedzą, że mogą liczyć na Twoją wyjątkową perspektywę.

4.- Domy

Zgodnie z podświadomymi opcjami, które stworzyłeś, masz wizję gołębicy. Podobnie jak ona, nigdy nie lubisz być zaskoczony, zwłaszcza w trakcie kłótni. Wolisz siedzieć cicho i czekać. Kiedy jednak wyrażasz swoją opinię, robisz to stanowczo, ale spokojnie. Jesteś rozsądny i wolisz wysłuchać wszystkich przed wyrażeniem swojej opinii. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com