Zdrowie i uroda to klucze do szczęśliwego życia. Jak wiadomo, obecnie istnieje wiele sposobów, aby zachować je jak najdłużej.

Chcemy podzielić się z wami jedna z takich metod – tak zwana dieta księżycowa.

Zgodnie z ta dieta fazy księżyca można wykorzystać do oczyszczenia organizmu z toksyn, odchudzania, usuwania nadmiaru wody, poprawy samopoczucia i kondycji.

W dzisiejszych czasach wiele osób, które dbają o stan swojego zdrowia, praktykują różne rodzaje głodówek. Jak wynika z doświadczenia, praktyka ta ma bardzo dobry wpływ na zdrowie, stan cery oraz ogólnie pozytywnie wpływa na nasz organizm.

Uzbrój się więc w kalendarz księżycowy i wybierz odpowiednie dni dla oczyszczenia organizmu.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Tak więc Nów i Pełnia księżyca będą doskonałym okresem dla rozpoczęcia takiego oczyszczenia.

Pierwsza opcja: 24 godziny bez jedzenia — można pic wodę oraz soki, owocowe i warzywne. Jeden taki dzień pomoże pozbyć się toksyn, obrzęków i zrzucić jeden lub dwa kilogramy.

Photo by Dana Banana on Unsplash

Druga opcja: 36 godzin na zupach. Przez półtora dnia wyklucz z diety wszystkie pokarmy, z wyjątkiem zup warzywnych. Nie można dodawać do nich mięsa, ryb lub zbóż. Takie zupy nie przyczyniają się w dużym stopniu do utraty wagi, ale dobrze oczyszczają organizm, dostarczając dużo zdrowego błonnika i witamin.

Jeśli chcecie nie tylko oczyścić organizm, ale też trochę schudnąć, to przez te 36 godzin zaleca się jeść tylko buliony.

Bardziej odważni osoby, które po prostu marzą o szybkim odchudzaniu, mogą spróbować 6-dniowej diety na warzywach, zacząć lepiej w Nów.

Co należy robić:

Przez 6 dni można jeść tylko warzywa. Dusić je, piec, gotować na parze, robić sałatki lub jeść na surowo. Organizm się oczyści, a obrzęk i zbędne kilogramy po prostu znikną. To się na pewno wydarzy, a Księżyc w nowiu będzie sprzyjać tym procesom oraz pomoże utrzymać efekt jak najdłużej.

Niezależnie od wybranej diety najważniejsze jest zachować ostrożność. Dbaj o swoje samopoczucie oraz pij dużo czystej wody. Ponadto, należy pamiętać o tym, ze zdrowy sen i dobry stan emocjonalny także bardzo wpływa na nasz wygląd i stan naszego zdrowia.