Ta historia prawdopodobnie pokaże nam, jak warto cenić i kochać swoje życie. Nie wiesz, co stanie się z tobą jutro. Nauczyciel Jamie Hunter i jego żona Becky Flint z Sutton Coldfield w Anglii nie mogli się doczekać narodzin dziecka. Jednak ich radość przygasła, gdy para dowiedziała się, że mężczyzna ma raka nerki, który już rozprzestrzenił się na wątrobę. Od tego czasu Jamie miała tylko jedno marzenie - przetrwać do narodzin córki.

Brytyjczyk trzyma swoją córkę

Pies, którego nikt nie kochał po raz pierwszy doznaje czułości od człowieka. Cudowny widok

Jego żona Becky Flint, zdając sobie sprawę, że szanse Jamiego nie są duże, postanowiła przedwcześnie urodzić się, aby mężczyzna mógł zobaczyć swoją córkę. Aby ojciec zobaczył swoją kochaną córkę i wziął jej do rąk. Przyjaciele rodziny pomagali parze finansowo. Według Daily Record, dla nich Jamie stał się wzorem do naśladowania, człowiekiem, który nie poddał się w trudnej sytuacji i walczył do końca.

Facebook Beccy Hunter

Popularne wiadomości teraz

Firma sprzątająca posprzątała jego dom. Efekt wprawia w osłupienie

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Jak dziś wyglądają bliźniaki syjamskie, które zostały podzielone 14 lat temu?

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Facebook Beccy Hunter

Te rośliny oczyszczają powietrze z groźnych toksyn. Warto je mieć w swoim domu

11 maja na świat pojawiła się długooczekiwana dziewczynka. Jamie zobaczył i przytulił córkę, spełniając swoje najbardziej ukochane pragnienie. A dwa dni później tata dziewczyny zmarł, miał zaledwie 38 lat.

Niesamowita historia miłości dziewczyny, która ważyła 300 kg i jej smukłego męża. Patrząc na tych dwóch zakochanych, nie możliwe uwierzyć w to, że one są razem. Joe i Betty poznali się w wtedy, gdy Betty miała 17 lat, i już na ten moment ważyła 180 kg! Faceci zawsze ją omijali, wyglądając pogardliwie. Była nie tylko grubą kobietą, ale też nie była zbyt atrakcyjna. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com