4 marca 2018 w Los Angeles odbyła się 90-ta ceremonia wręczenia Oscarów.
Co roku wielkie wydarzenie jest wizytówką dla kobiecych i pięknych, ciężarnych gwiazd. Ta kolekcja zdjęć zawiera najbardziej stylowe obrazy, które były pokazywane przez piękne gwiazdy w ciągu ostatnich 5 lat.

1. Jenna Duan-Tatum.

Aktorka, która zagrała w filmach "Step Forward" i "Hold the Rhythm", przyszła w 2013 roku na ceremonię rozdania nagród "Oscar" z mężem Channing Tatum w długiej czarnej sukience z koronką.

2. Kim Kardashian.

Piękna pani nosi sukienkę Donny Karan na Elton John Charity Party, która odbyła się po ceremonię rozdania nagród "Oscar" (2013).

3.Elsa Pataki

Która czekała na bliźniaków, pojawiła się na czerwonym dywanie z mężem Chrisem Hemsworth w 8 miesiącu ciąży. Miała na sobie strój w kolorze fali morskiej z Elie Saab, wypełniony olśniewającą biżuterią.

4. Olivia Wilde wybrała minimalistyczną czarną sukienkę od Valentino do Oskara 2014.

5.Keira Knightley

W 2015 roku aktorka pojawiła się na ceremonii wręczenia nagród w delikatnej kwiatowej sukni od Valentino, z napisami, które odzwierciedlały jej sentymentalny nastrój przed nadchodzeniem porodu.

6.Sophie Hunter.

Żona Benedykta Cumberbatcha preferowała grecki styl Lanvina w 2015 roku. Dzięki małemu etapowi ciąży dla ceremonii mogła wybrać sukienkę o dość wyrafinowanej sylwetce.

7.Emily Blunt.

Aktorka, która zagrała jedną z postaci filmu "Diabeł nosi Pradę", wybrała delikatną różową sukienkę tej marki w 2016 roku.

8. Anne Hathaway

Czarna sukienka ze złotymi elementami wystroju stała się doskonałym wyborem dla aktorki w 2016 roku w 8 miesiącu ciąży, co potwierdziły entuzjastyczne recenzje krytyków. To jeden z najlepszych obrazów gwiazd w historii "Oscara".

9.Rosa Huntington-Whitely.

Szlachetna sukienka Atelier Versace, diamentowe kolczyki i zadbana fryzura sprawiły, że ciężarna supermodelka - żona Jasona Stathama stała się królowąj prestiżowej ceremonii wręczenia nagród.

10. Chrissy Teigen

Żona muzyka i aktora Johna Legenda doskonale zniosła ceremonię pomimo nie do końca wygodnego, ale tak spektakularnego kroju sukni wybranej w 2016 roku przez Marchesę.