Ale po obejrzeniu tego rodzinnego zdjęcia jest mało prawdopodobne, abyś mógł od razu znaleźć matkę rodziny.

Chłopka z Rosji jest jedyną kobietą na świecie, która urodziła 69 dzieci?

W końcu wydaje się, że to tylko trzy dorosłe siostry. Jaki jest sekret jej piękna i młodości?

Ta super-mama ma na imię Jessica, według niej po urodzeniu najstarszej córki była w depresji z powodu nadwagi, którą przybrała podczas ciąży.

Popularne wiadomości teraz

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

Ale nie była smutna długo. Kobieta zdała sobie sprawę, że siedzenie na kanapie, jedzenie bułek i płacz, że nie może schudnąć, nie wchodziło w grę.

Zbigniew z "Sanatorium miłości" powiedział, że jest szczęśliwy w związku.

Zebrała się w sobie, zaczęła angażować się w aktywność fizyczną i udało jej się wrócić do poprzedniego kształtu, jeszcze lepiej.

Kiedy urodziło się piąte i szóste dziecko, uczyła się w domu, mniej niż dwa razy w tygodniu i zawsze dobrze się odżywiała.

Spójrz na te zdjęcia dziewcząt w wieku 20 lat. Jessica jest godna podziwu, dała przykład do naśladowania nie tylko dla swojej rodziny, ale także dla kobiet na całym świecie.

W tej chwili Jessica ma konto w serwisie społecznościowym, na którym jest już ponad 230 tysięcy subskrybentów.

Na swoim blogu dzieli się przepisami na idealną sylwetkę, motywuje i wspiera wielu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com