Żona Fiodora Wasiliewa urodziła 69 dzieci. Rekordzistka była 27 razy w ciąży.

Właściciel psa podjął nieoczekiwaną decyzję. Odziedziczył wszystkie swoje pieniądze psu

Urodziła bliźnięta szesnaście razy, trojaczki siedem razy i czworo dzieci cztery razy.

Fiodor Wasiliew, urodzony w latach 1707-1782 był chłopem z Shuya. Jak głosi historia, Fedor mieszkał z Valentiną, kiedy mogła rodzić dzieci, a kiedy straciła tę szansę, będąc już starym mężczyzną, ożenił się po raz drugi - a jego nowa żona urodziła 18 kolejnych dzieci.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Według zapisów moskiewskich mnichów z klasztoru Nikolskiego, między 1725 a 1765 rokiem Wasiljewa zdołała urodzić 16 par bliźniaków, siedmiokrotnie rodzić trojaczki i czterokrotnie rodzić czworaczki.

Z zapisów wynika, że ​​w 1782 roku Fiodor Wasiliew był ojcem 87 dzieci. W tym czasie Fiodor miał już 75 lat, a spośród wszystkich dzieci przeżyło tylko 82.

Możliwe, że były to dzieci kilku żon tego mężczyzny. Jeśli przecież ta historia jest rzeczywistością, a nie legendą, to niekończąca się potrzeba opieki nad dziećmi może być decydującym powodem rozwodu Wasiljewów, który nastąpił po kilkudziesięciu latach małżeństwa.

Astrologowie opowiedzieli o najbardziej nieznośnych przedstawicielach płci pięknej według znaku zodiaku.

Fedor Wasiliew, już starszy mężczyzna, ożenił się ponownie, a jego nowa żona rzekomo urodziła „tylko” 18 dzieci. Zdobywca Czyngis-chana najprawdopodobniej stał się ojcem setek dzieci urodzonych w różnych częściach jego rozległego azjatyckiego imperium około 800 lat temu.

Według genetyki około 16 milionów ludzi żyjących obecnie to jego potomkowie. „W teorii mężczyźni mogą zostać ojcami w bardzo zaawansowanym wieku, a jeśli zaczniesz wcześnie, sytuacja może się rozwinąć podobnie jak w przypadku Czyngis-chana”.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com