Kimberly Fugate, wyczerpana po intensywnym porodzie i wyczerpującym cięciu cesarskim identycznych trojaczków, była gotowa odetchnąć z ulgą, ale lekarz matki z Missisipi miał dla niej niespodziankę.

Znaki zodiaku, które są bardzo mściwe

„Wyciągnęli trzech i powiedzieli:„ Więcej stóp ”- powiedziała Fugate. „Więcej stóp” ... to wszystko, co usłyszałem i powiedziałem: „Nieee!”

Czwarty identyczny czworaczkę w jakiś sposób został przeoczony przez liczne ultradźwięki, dzięki czemu udało jej się ukryć jej istnienie, dopóki nie pojawiła się za trzema identycznymi siostrami w zeszłym tygodniu w University of Mississippi Medical Center.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

- To jedna niespodzianka po drugiej - powiedziała Fugate.

Dzieci Fugate zostały nazwane Kenleigh Rosa, Kristen Sue, Kayleigh Pearl i Kelsey Roxanne od członków rodziny, przybyły trzy miesiące wcześniej niż oczekiwano i zaledwie dzień przed 42. urodzinami matki.

Cała czwórka czuje się obecnie dobrze na oddziale intensywnej terapii noworodków po urodzeniu prawie 13 tygodni przedwcześnie.

Dziewczęta będą musiały pozostać na obserwacji, ale Kimberly mówi, że ma nadzieję, że wyprowadzi je na początku maja, w pierwotnym terminie.

Niesamowite, jak wyglądają dzieci znanych hollywoodzkich aktorek

- Nie byłem jeszcze w stanie ich utrzymać - powiedziała Fugate. „To będzie bardzo ekscytujące móc zabrać je do domu i pokochać”.

Dr James Bofill, profesor medycyny matczynej płodu w szpitalu, powiedział, że szanse na poczęcie identycznych czworaczków są zadziwiająco rzadkie, szczególnie w przypadku takim jak Fugate, w którym zaszła w ciążę bez użycia leków do zapłodnienia lub leczenia.

[quote author=""]„Szanse na posiadanie identycznych czworaczków

Kimberly Fugate i jej mąż Craig są także rodzicami innej 10-letniej córki Katelyn. Para założyła stronę na Facebooku, aby informować krewnych o postępach czworaczków.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com