Rebecca Roberts, lat 39, poczęła bliźniaki - córkę Rosalie i syna Noah - w odstępie trzech tygodni. Ich pozornie różne rozmiary uniemożliwiają uwierzenie, że oboje są bliźniakami, co czyni ich cudem medycyny.

Katy Perry na spacerze z córką. Gdzie jest Orlando

Zjawisko superfetacji jest niezwykle rzadkie, ponieważ na całym świecie udokumentowanych jest zaledwie kilkanaście takich przypadków.

Według Daily Mail, matka, mieszkanka Trowbridge w Wiltshire, była oszołomiona, gdy dowiedziała się, że ma bliźnięta, ponieważ dwa poprzednie badania USG nie wykazały oznak drugiego płodu.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

W wywiadzie dla serwisu informacyjnego Roberts powiedziała, że ​​nie miała pojęcia, że ​​możliwe jest ponowne poczęcie dziecka w czasie ciąży.

Zgłoszono, że bliźnięta urodziły się przedwcześnie po cesarskim cięciu w 33 tygodniu ciąży. Wygląda na problem z pępowiną Rosalie.

Karma nie została odwołana. Mężczyzna zdradził swoją żonę i zapłacił

Podczas gdy brat bliźniak Rosalie ważył 4 funty 10 uncji po urodzeniu, Rosalie ważyła tylko 2 funty 7 uncji i była w szpitalu.

Dziewczyna została ostatecznie wypisana ze szpitala na Boże Narodzenie, około dwa i pół miesiąca po swoim bracie. Podobno ważyła 7 funtów 4 uncje, kiedy położna odwiedziła ją w domu w zeszłym tygodniu.

Roberts mieszka ze swoim 43-letnim mężem Rhysem Weaverem i prowadzi firmę odzieżową dla dzieci. Para ma również córkę o imieniu Summer, która ma 14 lat. Para przeszła testy, aby wykluczyć przyczyny chromosomalne lub genetyczne, ale później poinformowano ich, że przyczyną „podwójnej ciąży” mógł być lek na niepłodność, który brała, co mogło spowodować uwolnienie komórki jajowej podczas ciąży.

Jednak niektórzy eksperci pozostają sceptyczni co do istnienia superfetacji.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com