Ze względów zdrowotnych Kenny przez długi czas nie zdążyła zajść w ciążę, a para zdecydowała się na zapłodnienie in vitro. 

Maja Hyży o relacjach synów z Konradem, jej obecnym partnerem

Kobiecie wszczepiono 7 embrionów, więc wszyscy to robili, bo tak naprawdę z reguły zapuszcza korzenie. Ale stało się nieoczekiwane, wszystkie embriony przeżyły.

W 1997 roku rodzili się pierwsze siedmioraczki na świecie.  To był prawdziwy cud. Wszystkie dzieci po urodzeniu ważyły ​​około półtora kilograma, niestety u dwojga z nich zdiagnozowano porażenie mózgowe, ale wkrótce po kilku operacjach dzieci mogły wstać i chodzić.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Ta sprawa podburzyła wszystkie media, gazety i programy zaczęły pisać o tej rodzinie. Ale w rodzinie zaczęły się trudności. Brakowało pieniędzy ...

Na szczęście, dzięki rozgłosowi całej tej historii, ludzie wokół nich zareagowali na to ze zrozumieniem. McCaughey zaczeli pomagać: kto mógł - finansowo, niektórzy wysyłali rzeczy i zabawki. Nawet ówczesny prezydent Ameryki nie ustąpił z boku.

Wkrótce tej licznej rodzinie przedstawiono duży dom, a także zapewniono im darmowe posiłki. Wiele uniwersytetów czekało już na naukę swoich dzieci po ukończeniu szkoły.

Minęły prawie 24 lata. Możesz zobaczyć, jak obecnie wyglądają siedmioraczki.

To Natalie, dziewczyna, która chce nauczyć się być nauczycielką w szkole podstawowej. Liceum ukończyła najlepiej.

Brandon, facet chce służyć w wojsku.

Małgorzata Rozenek i jej syn Henio dokonują audytu garderoby

Kelsey, urodziła się z wagą zaledwie 907 gramów. Dziewczyna bardzo pięknie śpiewa i marzy o zostaniu piosenkarką. Kelsey radośnie śpiewa w szkolnym chórze.

A to jest Kenny, student inżynierii lądowej w Des Moines Community College. Od dzieciństwa chciał zostać budowniczym.

Alexis urodziła się z porażeniem mózgowym i chce zostać nauczycielką. Dziewczyna ze specjalnym urządzeniem chodzi po okolicy, ale mimo to jest drugim kapitanem drużyny cheerleaderek w liceum.

Nathan również urodził się z porażeniem mózgowym, marzy o zostaniu naukowcem. Facet studiuje na wydziale informatyki na Uniwersytecie Hannibal Lagrange.

A to jest Joel, był ostatnim urodzonym i chce studiować informatykę w college'u, a już wstąpił na Uniwersytet Hannibala Lagrange'a.

Kenny przyznaje, że po wyjeździe dzieci nie wie, co robić, jest bardzo samotna. W końcu jest przyzwyczajona do tego, że w domu jest zawsze głośno i przyjemnie.

Ale jest bardzo dumna ze swoich dzieci, ponieważ wyrosły na godnych ludzi i wkrótce zdobędą dobre zawody. Kenny już nie może się doczekać swoich wnuków.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com