Jak informują australijskie media, koronawirusem zaraził się Karl Habsburg pod czas swojej wizyty do Szwajcarii. Załatwiał tam biznesowe sprawy, gdzie również było zaproszono biznesmenów ze Włoch. Po powrocie poczuł się źle. Zaczął go ściskać ciągły kaszel. Później do niego zadzwonił go przyjaciel i powiedział, że Karl ma pozytywny wynik na koronawirus.

Dramatyczne sceny na koncercie Zenka Martyniuka. Ta sytuacja mogła skończyć się fatalnie

Koronawirus w królewskiej rodzinie

Teraz Karl Habsburg wcale nie komunikuje się ze swoją żoną i trzema dziećmi. Wszystkie swoje sprawy, również i komunikat z rodziną, dokonuje przez telefon. Służbowe rzeczy robi przez komputer. Władza robi wszystko, aby zwyciężyć w walce z wirusem. 

Karl Habsburg

Popularne wiadomości teraz

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Martyna Wojciechowska w poruszającym wpisie prosi o pomoc dla Kabuli i innych dzieci w Tanzanii

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak wygląda sytuacja z koronawiruem w Polsce.  W Polsce zarejestrowano już 18 przypadków zarażenia się koronawirusem. O tym poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski na konferencji prasowej. O tym w jakim wieku zachorowali pacjenci, nie wiadomo. Tak samo Łukasz Szumowski dodatkowo powiedział o tym, jak jest ze stanem zdrowia u tych, którzy wcześniej złapali koronawirus. Więcej na ten temat czytaj tutaj

Tak samo zytaj o tym, jak Agnieszka Chylińska wydała specjalne oświadczenie. Powodem jest koronawirus. Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która wciąż cieszy się ogromną popularnością. W życiu przeszła wiele, także w kwestii zmian wizerunkowych, ale ona wciąż może liczyć na swoje wierne grono fanów, którzy kochają ją zarówno w roli buntowniczej, przeklinającej i wydziaranej piosenkarki, jak i w roli wrażliwej mamy trójki dzieci. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com