Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej znanych podróżniczek. Prywatnie jest mamą Marysi i partnerką Przemka Kossakowskiego. Jednak wszyscy wiemy, że kobieta jakiś czas temu zaadoptowała dziewczynkę z Tanzanii o imieniu Kabula.

Kabula ma 21 lat. Jest zdolna i ambitna. Nie miała szczęścia w swoim życiu dopóki na jej drodze nie pojawiła się Martyna. To ona walczyła o jej zdrowie i życie. Tym razem także prosi internautów o pomoc i wsparcie dla Kabuli. Chodzi o bezpieczeństwo dziewczyny!

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy! Zdradziła, o czym będzie jej nowy program na radio

Z okazji Dnia Kobiet na swoim profilu Martyna umieściła obszerny lecz poruszający wpis o losach dzieci w Tanzanii.

DZIEŃ KOBIET. Będą pewnie tradycyjnie kwiaty i słodycze… a ja chciałabym Was zaprosić, żebyśmy ten dzień świętowali trochę INACZEJ. Żebyśmy wspólnie sprawili, że wspomnienie Dnia Kobiet 2020 roku pozostanie żywe na DŁUGIE LATA… Jak wiecie w Tanzanii jest 5 młodych Kobiet bliskich bardzo mojemu sercu - Kabula, Tatu, Regina, Agnes i Felista… One dziś najbardziej marzą o bezpiecznym DOMU, którego wcześniej nie miały. I inne dzieci z albinizmem, których jeszcze nie znamy🙏🏻 Ja marzę, żeby Im ten dom móc wreszcie podarować. Ale bez Waszej pomocy nie dam rady spełnić tych marzeń. Tylko Wy możecie Im dziś pokazać, że NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE! Brakuje nam jeszcze 195 498 złotych!

Popularne wiadomości teraz

Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

Wpadka w porannym programie telewizyjnym. To się mogło źle skończyć

Ewa Farna zachwyca coraz szczuplejszą sylwetką. Wcisnęła się w rozmiar 36

(Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony fundacji)

W dalszej części swojego wpisu Martyna podaje kolejne ważne wyliczenia...

Jest nas tutaj ponad 1,5 MILIONA gdyby część z Was dzisiaj przekazała 1 zł (tak, tylko 1 zł!) mielibyśmy zebraną CAŁĄ BRAKUJĄCĄ KWOTĘ. A nasze Dziewczyny w Tanzanii najcudowniejszy Dzień Kobiet, którego nie zapomną do końca życia! Jeśli zbierze się nas naprawdę wiele, to nie będzie za małych kwot. Link do zbiórki na moim instastory

Martyna nie byłaby jednak sobą, gdyby nie przewidziała małej niespodzianki dla wszystkim ludzi dobrego serca.

Tak bardzo chciałabym na koniec tego dnia wysłać Dziewczynom wspaniałą wiadomość, że to już FINAŁ, że razem daliśmy radę uzbierać pieniądze na Ich wymarzony dom! Wiem, że proszę Was o wsparcie tego celu już po raz kolejny. Dlatego chciałbym, aby tej prośbie towarzyszyło dziś wyjątkowa NIESPODZIANKA DLA WAS!

„Kto chciałby POZNAĆ KABULĘ OSOBIŚCIE?😄 W KWIETNIU będzie w Polsce! Pomyślałam sobie, że jeśli do końca dnia damy radę uzbierać brakującą kwotę, to spośród wszystkich osób, które DZISIAJ wpłacą (przez naszą stronę albo na konto) na budowę domu (kwota dowolna), zabiorę 3 na ploteczki przy kawie ze mną i z Kabulą. 3 kolejne miejsca rezerwuję dla osób, które zamiast zdawać się na los, wolą brać sprawy w swoje ręce i te zaproszenia trafią do rąk darczyńców najwyższych wpłat. To jak, działamy? Niech to będzie NIEZWYKŁY DZIEŃ

A Wy macie ochotę wspomóc fundację Martyny? Wszystkie informacje znajdują się na oficjalnej stronie podróżniczki.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational