Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w Newonce.radio. Dziennikarka zdradziła, o czym będzie rozmawiać w swojej nowej audycji, która będzie się nazywać Life Balance. Minęło aż 6 lat po tym, jak prezenterka po raz pierwszy pojawiła się na Radio. Ostatni jej wywiad był z Kubą Wojewódzkim.

Teraz Agnieszka zaczyna swoje życie na nowo. Po strasznym wydarzeniu które z nią się zdarzyło, a właśnie śmierć jej męża - Piotra Woźniaka, dziennikarka wcale straciła chęć do życia. 

View this post on Instagram

#vacaymood 🏖

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Pierwszy wywiad Margaret po jej nieobecności. Jak wyglądała gwiazda?

O czym będzie nowy program Agnieszki Woźniak-Starak?

W radio Newonce.radio. prezenterka zdradziła wszystkie szczegóły dotyczące jej nowego programu. Będzie opowiadać między innymi o ludziach, które spotkali się ze strasznymi sytuacjami w swoim życiu, którzy musieli mimo wszystko walczyc się i iść do końca. 

Agnieszka Woźniak-Starak w Newonce.radio

Agnieszka Woźniak-Starak opowiada o swoim nowym programie

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo się cieszy, że wróciła do radia. Dziennikarka w swoim Instagram podzieliła się transmisją na żywo, gdzie mogliśmy zobaczyć jak trwała ramówka na radio, a między innymi zauważyliśmy ten długooczekiwany uśmiech na twarzy Agnieszki Woźniak-Starak. Życzymy jej wielkiego powodzenia!

Agnieszka Woxniak-Starak wrociła do pracy w radio

Żona detektywa Rutkowskiego cała we krwi? Fani martwią się o jej bezpieczeństwo

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Michał Wisniewski zdradził kto będzie nową okalistką w zespole "Ich Troje". Polski muzyczny zespół Ich Troje istnieje od samego 1995 roku. Głównym wokalistą, gdzie jest Michał Wiśniewski. Pod koniec stycznia 2020 roku, gwiazdor poinformował publiczność o tym, że w zespole następują kolosalne zmiany. Później dowiedzieliśmy, że z zespołu wycofuje się słynna Agata Buczkowska. Ona była związana z grupą od 2017 roku. Więcej na ten temat czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com