Maja Rutkowski to żona jednego z najpopularniejszych detektywów w Polsce, czyli Krzysztofa Rutkowskiego. I choć niewelu jest takich, którzy Rutkowskiego uważają za przystojnego mężczyznę, głównie za sprawą jego.. oryginalnej fruzyrze, to już uroda jego partnerki jest doceniana przez szerokie grono ich fanów.

Natalia Kukulska opublikowała wzruszającą kartkę z pamiętnika Anny Jantar. Trudno powstrzymać łzy

Jednak zdjęcie, które na swoje social-media wrzuciła Maja Rutkowski, zaniepokoiło wszystkich. Kobieta była na nim zakrwawiona i posiniaczona, a pod fotką nie było żadnego opisu, żadnego słowa wyjaśnienia.

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Internauci podejrzewają, że był to tylko makijaż związany z pracą gwiazdy, która także jest detektywem, jednak nie wiadomo, czy tak jest naprawdę..

Może w ten sposób Rutkowska woła o pomoc?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com