Natalia Kokulska w świecie show-biznesu istnieje już od lat. W końcu już jako mała dziewczynka skradła serca publiczności uroczym "Puszkiem Okruszkiem"

Do tego czasu wokalistka zgromadziła sporo grono wiernych fanów, na których zawsze może liczyć. Tak było i tym razem, kiedy 3 marca z okazji urodzin Kukulskiej, fani zasypali ją życzeniami.

Wieczorem, kiedy urodzinowe emocje opadły, piosenkarka podziękowała za życzenia i opubliczniła dwa zdjęcia na swoim Instagramie. Jednym z nich były jej portrety, a drugim zdjęcie notatki z pamiętnika, który należał do jej mamy. 

View this post on Instagram

To jest jakiś napad czułości... ta ilość życzeń. Zrobiliście mi dziś „happy face”!!! Zanim wszystko odkopię w smsach, na insta, Facebook’u na pewno się postarzeję. Na koniec dnia dzielę się z Wami wpisem mojej mamy do notesu. 21:30 i hop oto jestem - 44 lata temu. 🎈🍾🤭🤪❤️

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

A post shared by Natalia Kukulska (@natalia.kukulska) on

Notatka ukazywała to, co artystka napisała w dniu, kiedy urodziła Natalię. Wpis był krótki, ale bardzo wzruszający, bo był szczery i pełen ciepła. Jak brzmiał?

Urodziła nam się córeczka. Jest cudna. Jestem najszczęśliwsza na świecie — napisała Jantar o godzinie 21.30.

To, co czuje Natalia w dniu swoich urodzin, kiedy wśród niej nie ma już ich rodziców wiedzą tylko Ci, którzy są w takiej samej sytuacji..

Agnieszka Kaczorowska zmuszona do wyjścia z córką na spacer w deszczu. Sytuacja w domu ją nie rozpieszcza

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com