Kiedy w zeszłe wakacje w świecie Agnieszki Kaczorowskiej pojawiła się córeczka - jej świat przewrócił się do góry nogami. Jednak już od czasu ciąży, Agnieszka stała się już pełnoetatową mamą, a mianowicie - zaczęła zarabiać na swoim stanie.

Monika Zamachowska chwali się córką. Zosia wyrosła na piękną nastolatkę

Aktorka i tancerka szybko doszła do wniosku, że nawet na macierzyństwie można nieźle zarobić, a przy okazji tworzyć coś dla innych przyszłych mam. tak powstał jej kanał na YouTube "Jestem mamą".

Jednak teraz, wraz z Emilką, młoda mama przeżywa w domu prawdziwe katusze. Wszystko to przez nieustanny remont w jej mieszkaniu, przek który mała nie może spać, a Agnieszka nie może zebrać myśli.

Popularne wiadomości teraz

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Agnieszka Kaczorowska zmieniła kolor włosów

Z tego powodu Kaczorowska pomimo deszczu wyszła z córeczką na spacer, co obwieściła na Instagramie swoim fankom. 

Spacer trzeba było zrobić, bo za dużo ludzi w domu i Emi by nie zasnęła przy tych hałasach. Jest deszcz, jest mokro i to nawet bardzo, ale jak to mamy i babcie mawiały, z cukru nie jesteś, nie rozpuścisz się.- mówiła Kaczorowska na InstaStory

Nie obyło się też bez reklamy folii na wózek..

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com