Kiedy w zeszłe wakacje w świecie Agnieszki Kaczorowskiej pojawiła się córeczka - jej świat przewrócił się do góry nogami. Jednak już od czasu ciąży, Agnieszka stała się już pełnoetatową mamą, a mianowicie - zaczęła zarabiać na swoim stanie.

Monika Zamachowska chwali się córką. Zosia wyrosła na piękną nastolatkę

Aktorka i tancerka szybko doszła do wniosku, że nawet na macierzyństwie można nieźle zarobić, a przy okazji tworzyć coś dla innych przyszłych mam. tak powstał jej kanał na YouTube "Jestem mamą".

Jednak teraz, wraz z Emilką, młoda mama przeżywa w domu prawdziwe katusze. Wszystko to przez nieustanny remont w jej mieszkaniu, przek który mała nie może spać, a Agnieszka nie może zebrać myśli.

Popularne wiadomości teraz

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Agnieszka Kaczorowska zmieniła kolor włosów

Z tego powodu Kaczorowska pomimo deszczu wyszła z córeczką na spacer, co obwieściła na Instagramie swoim fankom. 

Spacer trzeba było zrobić, bo za dużo ludzi w domu i Emi by nie zasnęła przy tych hałasach. Jest deszcz, jest mokro i to nawet bardzo, ale jak to mamy i babcie mawiały, z cukru nie jesteś, nie rozpuścisz się.- mówiła Kaczorowska na InstaStory

Nie obyło się też bez reklamy folii na wózek..

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com