Monika Zamachowska bardzo lubi opowiadać o swoim prywatnym życiu. Mimo, iż jej kariera zawodowa jest niczego sobie, to jednak prywatne nowinki cieszą się największą popularnością. Gwiazda nie stroni od wywiadów i zdjęć jej prywatnego czasu.

Dziennikarka, ąz trzykrotnie przyrzekała miłość i wierność. Pierwszy mąż dał jej nazwisko, z którego długo nie mogła zrezygnować. Drugi mąż dał jej syna i córkę, a trzeci, jak mówi sama Monika - dał jej dużo porannych uciech.

Dumna Monika Zamachowska chwali się synem. Nastolatek podjął zaskakującą pracę

Ostatnio Monika bardzo dużo miejsca w mediach społecznościowych poświęca swoim dzieciom. Niedawno chwaliła się swoim utalentowanym synem, teraz przyszedł czas na 15 - letnią córkę Zosię. 

Popularne wiadomości teraz

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Obecnie  Zosia rozwija skrzydła w branży musicalowej, m.in. występując w spektaklu Przerwana cisza na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej. Poza tym pobiera lekcje śpiewu u Agaty Steczkowskiej. Zosia marzy o karierze muzycznej i kroczeniu po czerwonym dywanie. 

Pod zdjęciem dziewczynki, na profilu mamy pojawia się wiele pochlebnych komentarzy. Wszyscy przyrównują urodę Zosi do zdjęcia Moniki z młodych lat.

A Wy uważacie, że panie są do siebie podobne?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com