W każdej sytuacji zawsze trzeba szukać pozytywne nótki. Kwarantanna czas kiedy musimy siędzieć w domu. Nie wolno wychodzić i komunkować się z innymi ludźmi. Nudno i smutno? Jednak coś w tym jest też dobrego. Można zajmować się tymi sprawami, do których wcześniej nie miał czasu. Proponujemy ci Top 3 dobrych seriali, które możesz obejrzeć podczas kwarantannę. 

Wakacje 2020 skrócone? Premier w nowoczesny sposób ogłosił decyzję

Duncanville

Nowa animowana seria dla całej rodziny. Główny bohater, Duncan, jest zwykłym nastolatkiem, który chodzi do szkoły, bawi się z przyjaciółmi, wpada w kłopoty, zakochuje się w uszach, cierpi na typowe problemy z okresem dojrzewania i marzy o tym, aby jak najszybciej zostać dorosłym. Ojciec Duncana jest hydraulikiem i namiętnym fanem muzyki rockowej, jego matka pracuje jako inspektor chodzenia na parkingu i marzy o zostaniu detektywem. Jeszcze Duncan ma dwie siostry - emocjonalną Kimberly i sześcioletnią Jing, która marzy o ślubie z nim.

Popularne wiadomości teraz

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Harley Quinn 

Szalony serial animowany o najbardziej uroczej i szalonej Harley Quin. Ona zrywa z toksycznym związkiem z Jokerem i planuje samodzielnie zdobyć tytuł kryminalnego królestwa Gotham. Wychodząc z cienia słynnego chłopaka bohaterka zbiera nikczemny zespół kierowany przez Poison Ivy i rozpoczyna prawdziwą bijatykę.

Filip Chajzer pokazał nagranie, gdzie widać jak odpoczywają ludzie podczas kwarantanny

Nancy Drew - dziewczyna detektyw

Adaptacja słynnej opowieści o dzielnym detektywie. Po ukończeniu szkoły osiemnastoletnia Nancy Drew lubi letnie wakacje, spędza czas jako kelnerka i przygotowuje się do pójścia na studia - ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest jak wszyscy inni. Ale plany głównej bohaterki zmieniają się dramatycznie po brutalnym morderstwie w jej rodzinnym mieście. Nancy staje się jednym z podejrzanych wraz z grupą nastolatków obecnych na miejscu zbrodni. Dziewczyna rozpoczyna własne dochodzenie w sprawie tajemniczej i niezwykle skomplikowanej sprawy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com