W każdej sytuacji zawsze trzeba szukać pozytywne nótki. Kwarantanna czas kiedy musimy siędzieć w domu. Nie wolno wychodzić i komunkować się z innymi ludźmi. Nudno i smutno? Jednak coś w tym jest też dobrego. Można zajmować się tymi sprawami, do których wcześniej nie miał czasu. Proponujemy ci Top 3 dobrych seriali, które możesz obejrzeć podczas kwarantannę. 

Wakacje 2020 skrócone? Premier w nowoczesny sposób ogłosił decyzję

Duncanville

Nowa animowana seria dla całej rodziny. Główny bohater, Duncan, jest zwykłym nastolatkiem, który chodzi do szkoły, bawi się z przyjaciółmi, wpada w kłopoty, zakochuje się w uszach, cierpi na typowe problemy z okresem dojrzewania i marzy o tym, aby jak najszybciej zostać dorosłym. Ojciec Duncana jest hydraulikiem i namiętnym fanem muzyki rockowej, jego matka pracuje jako inspektor chodzenia na parkingu i marzy o zostaniu detektywem. Jeszcze Duncan ma dwie siostry - emocjonalną Kimberly i sześcioletnią Jing, która marzy o ślubie z nim.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Harley Quinn 

Szalony serial animowany o najbardziej uroczej i szalonej Harley Quin. Ona zrywa z toksycznym związkiem z Jokerem i planuje samodzielnie zdobyć tytuł kryminalnego królestwa Gotham. Wychodząc z cienia słynnego chłopaka bohaterka zbiera nikczemny zespół kierowany przez Poison Ivy i rozpoczyna prawdziwą bijatykę.

Filip Chajzer pokazał nagranie, gdzie widać jak odpoczywają ludzie podczas kwarantanny

Nancy Drew - dziewczyna detektyw

Adaptacja słynnej opowieści o dzielnym detektywie. Po ukończeniu szkoły osiemnastoletnia Nancy Drew lubi letnie wakacje, spędza czas jako kelnerka i przygotowuje się do pójścia na studia - ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest jak wszyscy inni. Ale plany głównej bohaterki zmieniają się dramatycznie po brutalnym morderstwie w jej rodzinnym mieście. Nancy staje się jednym z podejrzanych wraz z grupą nastolatków obecnych na miejscu zbrodni. Dziewczyna rozpoczyna własne dochodzenie w sprawie tajemniczej i niezwykle skomplikowanej sprawy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com