Zhang Guangfen, 103-letnia mieszkanka Wuhan, została zdiagnozowana 1 marca, a jej stan został oceniony jako wyjątkowo poważny. Była w stanie krytycznym i ledwo mogła komunikować się z lekarzami, kiedy została przyjęta do szpitala.

Skiba w mocnych słowach do kolegów z branży

Pielęgniarki na zmianę karmiły pacjentkę łyżeczką i zmieniały pieluchy, ale po kilku dniach stan babci stał lepszy.

103-letnia babcia z Chin wyzdrowiała od koronawirusu

Zhang wyzdrowiała w niecały tydzień, ponieważ „nie miała poważnych chorób przewlekłych”- powiedział jej lekarz Zeng Yulan lokalnej prasie.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Kobieta jest najstarszą pacjentką z koronawirusem w Chinach. Przed nią postawiono diagnozę innemu stulatkowi - 101-letniemu Chińczykowi o imieniu Dai. Zachorował zaraz po swoich urodzinach, ale już wyzdrowiał i czuje się dobrze.

Maffashion podczas kwarantanny wyszła z domu. Powód? Nowa patelnia

Prezydent Chin Xi Jinping w przeddzień odwiedził Wuhan po raz pierwszy po tym, jak miasto stało się centrum epidemii koronawirusa w styczniu. Wielu ekspertów uważa, że ​​jest to ważny dowód na to, że sytuacja jest pod kontrolą.

Koronawirus w Chinach

Koronawirus zabił co najmniej 3158 osób w Chinach i 4325 osób na całym świecie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com