Nowy wirus COVID-19 panuje nad całym światem. W samej Polsce wprowadzona kwarantanna. Zakaz, aby ludzi wychodziły ze swoich domów i komunikowali się z innymi ludźmi. Wygląda to rożnie, ktoś trzyma się tych zasad, ktoś nie.

Koronawirus w Polsce

Jarosław Bieniuk został ojcem po raz czwarty!

Polska znana celebrytka Maffashion postanowiła postąpić niezgodne ze wszystkimi zasadami. Gdy sporo ludzi siedzą w domu i czekają, aż ten straszny czas się skończy, modowa blogerka wybrała się do na zakupy do sklepu AGD, aby co zrobić? Kupić zwykłą patelnie!

Maffashion polska modowa blogerka

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

Na swoim InstaStories gwiazda relacjonowała:

Mamy przypalone, ponieważ nikt w tym domu nie umie gotować, dlatego idziemy kupić kolejne. Przyszliśmy po patelnie, a chyba wyjdziemy z grillem. 

A później jeszcze dodała:

Mamy kwarantannę w cztery osoby, dwie pary. Zamknęliśmy się w domu, wszyscy zdrowi, bez objawów i tak dalej, po konsultacji z lekarzem. Naprawdę długo się zastanawialiśmy nad tym, czy połączyć siły Nie byliśmy dzisiaj w żadnej galerii, tylko w osiedlowym sklepie i nie jesteśmy żadną dużą grupą, nie kumulujemy się. Pięć dni siedzę już w zamknięciu, to było jedno wyjście. A gdyby nawet, to spacery, wyjazd do lasu, to jest wręcz coś wskazanego. Nie dajmy się zwariować, spacery nie są niczym groźnym. Groźne i ryzykowne jest wyjście do miejsc, gdzie jest dużo obcych ludzi. Mamy zapas jedzenia, mamy taras, więc chcieliśmy sobie zrobić grilla, ale okazało się, że patelni nie mamy, więc trzeba było po nią wyjść. Ludzie, chill! Rękawiczki, żel antybakteryjny, mycie rąk po powrocie, uważanie na chwytanie klamek. My to wszystko dzisiaj mieliśmy.

Maffashion

Top 3 seriali, które ucieszą ci podczas kwarantanny

I teraz każdy zadaje sobie pytanie, dlaczego ktoś musi trzymać się zasad kwarantanny, a ktoś pozwała sobie robić, to co chce?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com