Po tych zdjęciach możemy zobaczyć prawdziwą siłę koronawirusu. Spowodował on, że miejsca, gdzie wcześniej było zawsze tłume ludzi, teraz są puste. Apokalipsa? Coś w tym jest. 

Jak będzie wyglądał ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? Para zdradza plany

Na razie w samej Polsce wrpwadzono kwarantannę, czas kiedy każdy musi pozostać w domu i unikać bezpośredniego kontaktu z innymi. Na dzień, 20 marca stało już wiadomo o 6 ofiary z koronowirusu. Jej stała 27-letnia kobieta z Łańcuta. Jak podaje Ministerstwo zdrowia, kobieta nie cierpiała na choroby współistniejące. Lokalni dziennikarze z podkarpacia podają, że kobieta niedawno urodziła dziecko dzięki cesarskiemu cięciu, które mocno osłabiło jej organizm. Z tego powodu najprawdopodobniej kobieta zakaziła się wirusem, co spowodowało rozwinięcie się COVID-19, a to z kolei dało powikłanie w postaci sepsy. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule.

Byłe żony Michała Wiśniewskiego w nowym projekcie. Ich przeszłość je połączyła

Firma Maxar Technologies podzieliła się zdjęciami z kosmosu, gdzie można zobaczyć całkowity brak ludzi. Park rozrywki Disney's Hollywood Studios koło Orlando na Florydzie zamknął się dla odwiedzających.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Plac Tiananmen

Lotnisko w Phoenix w stanie Arizona zostało całkowicie puste. 

Port lotniczy w Lizbonie

Szpital Huoshenshan w Wuhanie - mieście, w którym wybuchła epidemia koronawirusa.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com