Niestety na dzień, 23 marca, sytuacja z koronawirusem się nie upelszyła. W obecnej chwili w samej Polsce zanotowamo 634 przypadków zakażenia się wirusem. W niedziele, 22 marca, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o tym, że w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta:

"Zgodnie z diagnozą lekarzy, powodem śmierci zmarłej dziś 37-letniej pacjentki z Poznania, było zakażenie koronawirusem i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia"

Koronawirus w Polsce

Katarzyna Dowbor zrobiła remont domu biednej rodziny. Pomogła samotnej matce z dziećmi

Tak samo nie stało i 43-letniego mężczyzny z Radomia. 

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Krzysztof Ibisz przygotowuje się do ponownego zostania ojcem. Ale wiadomości! „To było moje marzenie”

"Był w stanie ciężkim. Diagnoza lekarzy wskazuje na śmierć z powodu zakażenia koronawirusem"- informuje Ministerstwo Zdrowia. 

Koronawirus

W jakich dniach najlepiej sadzić rośliny? Księżycowy kalendarz ogrodnika zna odpowiedź

Najwięcej przypadków zakażenia się koronawirusem jest w województwie mazowieckim. Tam podtwierdzono 147 przypadków. 

Pierwszy pacjent z Polski, który miał koronawirusa już jest zdrowy.Im stał 66-letni mężczyzna, który jest mieszkańcem Cybinki. Znajdował się w Niemczech, po czym autokarem wracał się do Polski. Jak przyjechał do domu, to nagle poczuł się źle, miał gorączkę i kaszel. Teraz mężczyzna jest w dobrym stanie. 

tak samo czytaj o tym, jak rośnie poziom przestępstw w Polsce podczas epidemii. Człowiek podobny do policjanta proponuje zdezynfekować mieszkanie, w rzeczywistości zdezynfekuje go tak, że zostaną jedne nagi ściany. Sytuacja epidemiologiczna spowodowała wielki wzrost przestępstw w Polsce. Złodzieje postanowili zarobić nad tą straszną sytuacją na świecie. O tym czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com