Nie stało znanego polskiego aktora Dariusza Gnatowskiego. Zmarł w wieku 59 lat. Pierwszym o śmierci artysta poinformował Marek Balawajder. Na swoim Twitterze napisał:

Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować.

Genialne odkrycie Polki. Wynalazła znicz, który każdego zachwyci

W rozmowie z TVN24 powiedział tak samo o tym, że "Gnatowski miał objawy zakażenia koronawirusem, jednak nie zdążono wykonać mu testu ze względu na jego stan". Według źródeł RMF24 aktor "miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową"

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Nie żyje Dariusz Gnatowski

Delikatne i kruche: przepis na amerykańskie ciasteczka o niesamowitym smaku

Dariusz Gnatowski swoją rozpoznawalność zdobył dzięki roli Arnolda Boczka w "Świecie według Kiepskich". Wystąpił m.in. w serialach "Ekstradycja", "Siedlisko", "13 posterunek", "Pierwsza miłość". Dodatkowo mocno był powiązany z dziennikarstwem. W latach 90. prowadził w TVP1 programy dla dzieci - "Przewodnik Włóczykija" i "Słowa, słówka i półsłówka". Był także dubbingowcem. Mogliśmy go usłyszeć w grze wideo "Głupki z kosmosu" jako Gorgiousa Klatoo, a także w filmach - "Zakochany Anioł" jako amorka strzelającego do Giordano i "Jak uratować mamę" jako ministra. Aktor miał żonę Annę Wach. One byli razem ponad 30 lat. Owocem ich związku jest córka Julia. 

Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com